Puhka Eestis - Spa-puhkus - Narva-Jõesuu, Meresuu Spa & Hotel

Meresuu Spa & Hotel Narva-Jõesuus

Meresuu Spa & Hotel asub looduskaunis kohas, Eesti ühes vanimas kuurortlinnas Narva-Jõesuus, 200 km kaugusel Tallinnast. Narva-Jõesuu oma kauni loodusega on hea koht aja maha võtmiseks ja lõõgastuseks.

Meresuu Spa & Hotel's on 109 pisidetailideni läbimõeldud keskkonnasäästlikku tuba.

Täiusliku puhkuseelamuse juurde kuulub maitsev, värske ja vaheldusrikas toit. Meresuu Spa & Hotel’i erinevates söögikohtades serveeritakse läbi kogu päeva mitmekülgset toiduvalikut, alustades klassikalisest hommikusöögist ja lõpetades erinevate maade köökide parimaid palasid tutvustava a´la carte menüüga. Toiduelamusele pakub täiendust kena interjöör ning meeldiv teenindus, mis lubavad Sul keskenduda vaid maitsete ja olustiku nautimisele.

Meresuu Spa & Hotel´il on tervislikke ning lõõgastavaid ajaveetmisvõimalusi pakkuv vee- ja saunakompleks. Spaa võimaldab tutvuda vee tervistavate omadustega viisidel, mis kunagi üksluiseks ei muutu. Seitsme erineva basseini, viie sauna, vannide, vee- ja õhumassaaživannide ning duššidega Spaa keskuses võib mõnusalt pikki tunde veeta nii üksi kui ka lähedaste seltsis.

Wellness keskusesse „Harmoonia” sisenedes sulged koos uksega enda järel ka ajavoolu. See on maailm, kus keskendud vaid iseendale. Kogenud ja hoolitsevate käte, loodusest pärit aroomide ning vaikusest läbikumavate meeldivate helide abil juhatatakse Sind rahuliku lõõgastuse ja heaoluni. Siin ei peatu üksnes aeg, vaid ununevad ka argimõtted.
Hotellis on võimalus saada ka Fish Spa protseduure Garra Rufa Kaladega – see on naha puhastamine, noorendamine ja tervendamine ning energeetiliselt aktiivsete punktide massaaž. Imekalad leevendavad tõhusalt stressi ja väsimust ning parandavad olulised inimese üldist tervislikku seisundit. Garra Rufa kaladel pole hambaid, nad eemaldavad „surnud” naharakke oma huultega.

35 EUR

Naudi puhkust Eesti ühes vanimas kuurortlinnas Narva-Jõesuus.

Kõigi vajadustega arvestav soe, kuid samas põhjamaiselt rahulik keskkond aitab lõõgastuda ning end oma nahas mugavalt tunda. Akna taga vaikselt loksuvad merelained kannavad eemale argimuredest ja annavad unistustele linnutiivad.

Majutuse hind perioodil 09.01-21.06; 26.08-30.12.2018:
1 inimene kaheses toas P-N 35  EUR
1 inimene kaheses toas R-L 41  EUR
Majutuse hind perioodil 22.06-25.08.2018
1 inimene kaheses toas E-P 50  EUR
Hind on toodud 1 inimesele eeldusel, et ühes toas majutub 2 inimest.

Hind sisaldab:
- Majutus 1 öö hubases toas koos hommikusöögiga
- Vee- ja saunakeskuse piiramatu külastus 8:00-21:00
- Jõusaali piiramatu külastus 8:00-21:00
- Hommikumantli kasutus
- Parkimiskoht hotelli parklas
- Internet

Märkused

Näidatud üldhind kehtib "hind alates põhimõttel". Tegemist on soodsaima teadaoleva hinnaga antud sihtkoha või hotelli jaoks. Kõiki hinnavariante palun küsige meie klienditeenindajalt.

Täiendav teave tingimuste kohta on kirjas meie lehel juhend ja tingimused

Lisateave

Seotud riigid: Eesti

Seotud sihtkohad: Eesti, Narva

Tellimisvorm