Viimane teave koroonaviiruse COVID-19 ja reisimise kohta

Keenia, Mombasa

Siia sihtkohta hetkel pole paketireise kirjeldatud. Palun saatke meile vabas vormis tellimus.

Sihtkoha kliima

Sihtkoha info

Geograafia

Keenia asetseb Aafrika idarannikul otse ekvaatoril. Tema keskosa läbib suur Ida-Aafrika alang. Põhjaosa hõlmab kõrb, idas on viljakas rannikuvöönd. Keenia on kogu Aafrika väike mudel - laiad savannid vahelduvad troopiliste vihmametsade, müstiliste kõrbete, lumiste mäetippude ja idülliliste ookeaniäärsete liivarandadega. Mombasa on saarelinn ja tähtsuselt teine suurim metropol. Mombasa linnas võib kohata harmoonilist segu iidsedest aegadest kaasajani. Palmidega ääristatud valgetel liivarandadel, mis ulatuvad põhjast lõunasse, asub suurejooneline korallriff, mille pikkus ulatub 480-ne kilomeetrini.

Koha kirjeldus

VAKTSINEERMINE Soovitame vaktsineerimisi alustada vähemalt üks kuu enne reisi algust. (Kollapalaviku vastu süst, malaaria tabletid ) TOIT Toidud on maitsvad, kuid võõrapärased. Mõnel ei juhtu midagi, kuid teisel võib kõhuga probleeme tekkida. Tasuks vajalikud tabletid kaasa võtta, et pääseda piinavast kõhuvalust, kõhulahtisusest ja muudest kõhuga seotud probleemidest. HINNAD Hinnatase restoranides on umbes nagu meil RIIETUS Kaasa võtta palju vahetusriideid - palav, tolmune. Safarile sõiduks kaasa binokkel, fotoaparaat (soovitame korralik zoomiga) ,videokaamera (see tuleb tollis eraldi deklareerida lisatasu eest). Riidesse panna mugavad spordiriided , jalga tennised, pähe panna kübar- mütsike, kaasa võtta päikeseprillid PÄIKE Kaitsta nahka intensiivse päikesekiirguse eest. Salakavala päikese vastu sobivad hästi tugeva UV-kiirguse filtriga kaitsekreemid. SAFARID Safarile sõidetakse lahtise katusega väikebussidega, siis saab kõiki loomi lähemalt vaadelda. Safaril sõidetakse mööda kindlat marsruuti ja aeg-ajalt peatutakse, et turistid saaksid loomi pildistada. VOOL Elektri voolutugevus on 240 V ja seetõttu on vajalik adapter. Hoiatatakse, et ette võib tulla lühiajalisi voolukatkestusi.

Asulad selles sihtkohas

Bamburi, Diani Beach, Galu Beach, Mombasa linn, Nyali Beach

Detailne reisiotsing

Reisid.ee Detailne reisiotsing

Osta lennupiletid veebist

Osta lennupiletid veebist

Abiteave

Klikates kaardil olevaid kuurorte näed hinnatabelis hotelle selles kuurordis. Vajadusel suumi kaarti väiksemaks ja suuremaks.

Reklaam