Läti, Gauja Rahvuspark

Siia sihtkohta hetkel pole paketireise kirjeldatud. Palun saatke meile vabas vormis tellimus.
Sihtkoha kliima
Sihtkoha info

Geograafia

Gauja Rahvuspark (tuntud kui Läti rahvuspark) on väga ilusa ja puhta loodusega, see on mägine maa koos Gauja (Koiva) jõega, metsad unikaalsete taimede ja puudega. Asub geograafiliselt Volmari (Valmiera) ja Sigulda vahel.

Koha kirjeldus

Sigulda asub 50 km Riiast, Gauja jõe kallastel. Sigulda on rahvuspargi südameks ja üks ilusamatest Läti linnadest. Siguldas me leiame Turaida lossi ja palju, palju maju iidsetest aegadest. Gauja Rahvuspargis tuleks kindlasti külastada Gutmani koobast, Krimulda lossi varemeid, Turaida muuseum-reservaadis Turaida Roosi hauda ning loomulikult lossi ennast. Et saada paremat ülevaadet kogu territooriumist oleks hea võtta väike ringsõit köisraudteel, mis viib üle kahe mäenõlva ja jõe näidates kogu rahvuspargi looduse lummust.
Tervise ja ohutusega seotud lisateave
Oleme teinud endast oleneva, et eelpool toodud viited oleks õiged, kuid me ei saa vastutada kui nende väliste saitide haldajad on aadresse muutnud ning muutused ei ole siin kajastatud; samuti ei vastuta me nendes saitides kuvatud teabe õigsuse eest.

Detailne reisiotsing

Reisid.ee Detailne reisiotsing

Osta lennupiletid veebist

Osta lennupiletid veebist

Abiteave

Klikates kaardil olevaid kuurorte näed hinnatabelis hotelle selles kuurordis. Vajadusel suumi kaarti väiksemaks ja suuremaks.

Reklaam