Läti, Ventspils

Siia sihtkohta hetkel pole paketireise kirjeldatud. Palun saatke meile vabas vormis tellimus.
Sihtkoha kliima
Sihtkoha info

Geograafia

Ventspils on Läti üks vanimaid ja tähtsamaid sadamalinnu.

Koha kirjeldus

Ventspils laiub Läti loode osas, kus Venta Jõgi suubub Balti merre. Ventspils on arenenud suureks kauba- ning transiidisadamaks, suuruselt kuues linn Lätis. Ventspils asetseb vanal Liivimaa territooriumil, linnas on hästi säilinud Liivi Ordu loss (ehitatud 13. sajandi teises pooles), milles hetkel tegutseb Ventspilsi Muuseum. Ilus ja puhas mererand, linna ümbritsevad metsad on parimad paigad puhkamiseks ja matkamiseks. Ventspilsi Vabaõhu Meremuuseumis leiab külastaja vanu kalurimaju, kalapaate ja -püügiriistu erinevatest aegadest. Samuti on esindatud muuseumi territooriumil tuuleveskid ja kitsarööpmeline raudtee. Laeval "Hertsog Jekabs" saavad huvilised teha lõbusõitu mööda Venta jõge.
Tervise ja ohutusega seotud lisateave
Oleme teinud endast oleneva, et eelpool toodud viited oleks õiged, kuid me ei saa vastutada kui nende väliste saitide haldajad on aadresse muutnud ning muutused ei ole siin kajastatud; samuti ei vastuta me nendes saitides kuvatud teabe õigsuse eest.

Detailne reisiotsing

Reisid.ee Detailne reisiotsing

Osta lennupiletid veebist

Osta lennupiletid veebist

Abiteave

Klikates kaardil olevaid kuurorte näed hinnatabelis hotelle selles kuurordis. Vajadusel suumi kaarti väiksemaks ja suuremaks.

Reklaam