Lõuna-Aafrika Vabariik, Lääne-Kapimaa

Reisikalender - Reisikorraldajad

Reisikorraldaja 2020 04 2020 06
Dertour 1059 € 977 €
Meier's Weltreisen 1024 € -

Reisikalender  - Vaata reisihindu kaardilt kuurordi kaupa


 Kaardil kuvame hotelle selles kuurordis. Kõikide sihtkohas asuvate kuurortide nägemiseks palun valige esimene valik.  Kaardil kuvame kuurorte selles sihtkohas. Hotellide nägemiseks palun valige üks kuurort.

-Kuurort -Lennujaam -Hotell

Sihtkoha kliima

Ilmaennustus

kuupaev Päeval Öösel Ennustus Tuule kiirus
12.11.19 25 °C 18 °C vahelduv pilvisus 7 m/s
13.11.19 22 °C 16 °C selge taevas 7 m/s
14.11.19 21 °C 16 °C selge taevas 7 m/s
15.11.19 21 °C 17 °C vähene pilvisus 7 m/s
16.11.19 20 °C 14 °C selge taevas 10 m/s
17.11.19 18 °C 14 °C selge taevas 8 m/s
18.11.19 19 °C 14 °C vähene pilvisus 5 m/s
19.11.19 17 °C 14 °C vahelduv pilvisus 6 m/s
20.11.19 22 °C 13 °C selge taevas 3 m/s
21.11.19 24 °C 14 °C selge taevas 3 m/s

Sihtkoha info

Geograafia

Lõuna-Aafrika on jaotatud kuueks regiooniks. Riigi pealinn Kaplinn asub Lääne- ja Lõunaneemel, kus on tähelepanuväärselt ilus loodus. Piirkonna lääneosas on kivised paljandid ning lõunaosas mäed. Ala on tuntud oma veinide poolest. Kaplinn asub Table' mäe jalamil Atlandi ookeani ääres. Aastaajad on vastupidised Eesti omadele.

Koha kirjeldus

Huvitavamad kohad Kaplinnas on 1666. aastal ehitatud Hea Lootuse loss tänaval Darling, Kultuuriajaloomuuseum, Malay kvartal, Nico Malan teatrikompleks ja vana Raekoda Greenmarket väljakul, kus on 17. sajandi hollandi ja flaami maalikollektsioon. Victoria & Albert Waterfront on stiilne ostu- ja meelelahutuskeskus. Seal on ka suurepärased võimalused sportimiseks ja poeskäikudeks. Kaplinna lähedal asuv Hea Lootuse neeme looduskaitseala katab poolsaare lõunapoolse tipu. Seal on väga palju kaitse all olevaid lilli, linde ja loomi. Lahe ümber on mitmed kalurikülad ja kuurordid, näiteks Llandudno, Hout Bay, Kommetjie ja Fish Hoek. Hout Bay'st üle Chapman'i mäetipu sõites avaneb maaliline vaade mäele. Stellenbosch'is, veinitootmiskeskuses on palju huvitavaid ehitisi, nende hulgas Külamuuseum ja Dutch Reform kirik. Franschhoek'is toodetakse samuti veini. Algselt võõrustati seal hugenottidest pagulasi, kellest paljud olid tuttavad veini valmistamisega ja tõid oma oskused Lõuna-Aafrikasse. Franschhoek Pass on suurejooneline mäekuru. Drakensteini külas on maalilised viinamarjaistandused, puuviljaaiad ja farmid. Bontebok'i rahvuspargis Swellendami lähedal on palju ulukeid. Lõuna-Aafrika köögis on väga levinud värsked põllumajandustooted: liha, puuviljad ja veinid. Peamised rahvustoidud on sosaties (kebabi sarnane toit), bobotie (karriga maitsestatud tükeldatud roog), bredies (liha, tomati ja köögivilja ühepajatoit) ja jõe- ning merivähk. Biltong (kuivatatud liha) on väga maitsev kohalik lemmik. Kinodes võib näha rahvusvahelisi filme. Regulaarselt toimuvad teatrietendused, ooperid ja sümfooniakontserdid. Mitmed ööklubid ja diskoteegid on avatud hilise kellaajani. Suurtes hotellides on tihti elav muusika või kabaree. Lõuna-aafriklased on innukad spordiharrastajad. Golfi saab mängida tööpäevadel, hinnad pole liiga kõrged ning varustust ja golfipoisse saab palgata. Mitmetes hotellides on võimalus mängida tennist ja squashi, käia purjetamas ja jahiga sõitmas. Meres saab ka ujuda ja surfata, lisaks on enamus hotellides ujumisbasseinid. Riietest soovitatakse kergeid puuvillaseid ja linaseid materjale ning vihmarõivaid. Talvel läheb vaja soojemaid kehakatteid.

Viide veebis

Kaplinna ja Lääneneeme ametlik turismiinfo

Sihtkoha eelised

Ilus loodus, põnev kultuur, head veinid. Linn on moodne ja kõigi mugavustega. Võimalus metsikus looduses vabalt ringi seigelda.

Detailne reisiotsing

Reisid.ee Detailne reisiotsing

Osta lennupiletid veebist

Osta lennupiletid veebist

Abiteave

Klikates kaardil olevaid kuurorte näed hinnatabelis hotelle selles kuurordis. Vajadusel suumi kaarti väiksemaks ja suuremaks.

Reklaam