Sri Lanka, Colombo

Siia sihtkohta hetkel pole paketireise kirjeldatud. Palun saatke meile vabas vormis tellimus.
Sihtkoha video

Sri Lanka - A Small Miracle

Ilmaennustus
kuupaev Päeval Öösel Ennustus Tuule kiirus
28.11.20 31 °C 24 °C vahelduv pilvisus 1 m/s
29.11.20 29 °C 24 °C kerge vihm 2 m/s
30.11.20 28 °C 24 °C kerge vihm 3 m/s
01.12.20 25 °C 24 °C tugev vihm 8 m/s
02.12.20 27 °C 25 °C mõõdukas vihm 5 m/s
03.12.20 28 °C 24 °C kerge vihm 2 m/s
04.12.20 28 °C 24 °C kerge vihm 2 m/s
05.12.20 28 °C 24 °C kerge vihm 2 m/s
06.12.20 28 °C 25 °C kerge vihm 2 m/s
07.12.20 27 °C 24 °C mõõdukas vihm 2 m/s
Sihtkoha info

Geograafia

Colombo asub Sri Lanka edelarannikul, lennujaamast 37 km kaugusel (autosõidu aeg umbes 1 tund). Lähim kuurort lennujaamale on NEGOMBO, mis asub pealinnast Colombo 30 km põhja pool. Kuurordi pikk ja lai rand on ideaalne koht, kus lihtsalt laiselda, päikest võtta ning ujuda. Linn ise on täis vana maailma sarmi - kitsad tänavad, kanalid ja kalaturud, kus võib näha vapustavat väljapanekut eksootilistest kaladest. Ranna ääres on mitmeid hotelle, restorane ja baare ning linnas hulgaliselt ostukohti. Negombos saab minna avastama Henerathgoda botaanikaaia saladusi või siis teha paadisõit laguunil. Colombost lõunapoole jääb suur hulk rannakuurorte, näiteks MT. LAVINIA, KALUTARA, WADDUWA, BERUWELA, BENTOTA, HIKKADUWA.

Koha kirjeldus

Colombo, Sri Lanka suurim linn, on kärarikas, närviline ja natukene hull. "No problem" paistab olevat nende rahvuslik moto; see on kindlasti üks fraas, mida kõik teavad ja oskavad öelda. Kuigi linn väärib vähem tähelepanu, kui saare muud kohad, võib sealt siiski leida nii mõndagi huvitavat. Colombo on suhteliselt lihtne linn, kus leiab kõik vajaliku üles. Põhjas asub Forti piirkond, saare äripiirkond, kust võib leida kaubamajad, raamatupoed, lennufirmad ning vaatamisväärsused - Central Bank, The World Trade Centeri kaksiktorni ja veel kellatorni, endise majaka, presidendi residentsi ning hulga koloniaalaegseid ehitisi. Linna lõunaosas asuvad Galle Face Green (mereranna esine rohelus, kus hea kriketit mängida). Samuti on seal Cinnammoni aed, mis on Colombo kõige moodsam elamurajoon - elegantsete lossidega. Seal asub ka linna suurim park. Idaosas on Pettah turgude (bazaarid) piirkond. Kultuurihuvilised ei tohiks vahele jätta Rahvusmuuseumi, kus on väljas hea kollektsioon ajaloost. Kindlasti on huvitav ka Kunstigalerii, kus on üleval kohalike kunstnike tööd ja loomulikult ka mosheed ning Buddha ja Hindu templid. Peale seda, kui on tutvutud Sri Lanka kultuuriga, on võimalus saada tuttavaks ka kohaliku loomariigiga Dehiwala Zoos. Aktiivsele puhkajale pakub Colombo tegevust suurel hulgal. Olemas on kõik veespordivõimalused, samuti saab mängida golfi, tennist, squashi. Rannamängud, matkamine, mägijalgrattasõit - kõik on olemas.

Viide veebis

Colombo

Sihtkoha eelised

+ odavad ostuvõimalused
+ huvitav koloniaalajastu aritektuur ja põnevad templid
+ Sri Lanka vanim (120a.) golfiklubi (The Royal Colombo Golf Club)
+ suur valik eri maailma köökide restorane

Sihtkohas võib segada

- tihe ja väsitav liiklus
- tolmused tänavad
Asulad selles sihtkohas
Bentota, Beruwala (Beruwela), Chilaw, Colombo kesklinn, Dehiwala-Mount Lavinia, Induruwa, Kalutara, Marawila (Marawilla), Negombo, Wadduwa

Detailne reisiotsing

Reisid.ee Detailne reisiotsing

Osta lennupiletid veebist

Osta lennupiletid veebist

Abiteave

Klikates kaardil olevaid kuurorte näed hinnatabelis hotelle selles kuurordis. Vajadusel suumi kaarti väiksemaks ja suuremaks.

Reklaam