Rongipiletid

Linnatranspordi piletid - Euroopas

Mitmete Euroopa suurlinnade jaoks on võimalus osta pilet millega saab kasutada vastava linna ühiskondliku transpordi võrku ja saada soodustusi kauplustes, muuseumides ja toitlustusasutustes.

Suuremad linnad mille jaoks selliseid pileteid on olemas - Amsterdam, Pariis ja Viin. Alltoodud tabelites on hinnad täiskasvanutele, samuti osaliselt ka soodustused lastele.

Pariisi puhul on linn jagatud tsoonideks. Väiksemate arvudega tsoonidega pilet kehtib ainult kesklinna piirkonnas. Suuremate tsoonide arvuga pilet võimaldab pileti kasutamist alates lennujaamast. Reisieksperdi poolt väljastatud dokument tuleb kohapeal transpordi info keskuses või/ja turismiinfopunktis välja vahetada originaaldokumendi vastu, seda saab ka teha juba lennujaamas asuvas raudteejaamas. Pariisis saab vahetuse teha alljärgnevates kohtades:
Charles de Gaulle lennujaamas asuvates raudteejaamades Aeroport CDG1, Aeroport TGV CDG 2 ja Orly lõik H. Kesklinnas väljastatakse originaaldokumente Gare de l?Est ja Gare du Nord jaamades. Piletikassadel on eeldatavasti kirjeldus SNCF Paris banlieue Ile de France.

Viini kaardi võib saada rahvusvahelistes rongides ÖBB (Austria raudtee) raudteepersonalilt ning Wien Westbahnhof, Wien Nord, Wien Süd ja Wien Hütteldorf raudteejaamade piletikassadest.


PARIIS Kaardi nimetus: Paris Visite
Hinnad ja täpsem kirjeldus on siin.


VIIN Kaardi nimetus: Vienna Card
KehtivusHind EUR
72 tundi19.90


Hinnad on märgitud eurodes ja kontrollitud 27.06.2012 seisuga. Transpordifirmad võivad hindu muuta etteteatamata. Rongipiletitele hindadele lisanduvad teenustasud vastavalt
Reisieksperdi teenustasude hinnakirjale.
Palun saada meile vabas vormis rongipiletite tellimus.Viimati muudetud 27.07.2015 14:14