Rongipiletid

Rongipiletid üle Euroopa

Reisiekspert on Saksa Raudtee poolt volitatud edasimüüja. Seega pakume kõiki tooteid mida Saksa Raudtee ise ka müüb. Tänu süsteemi universaalsusele on meil võimalik ka müüa pileteid sihtkohtade jaoks mis tervenisti väljaspool Saksamaad nende hindadega mida vastava riigi raudtee Saksamaa turu jaoks on kehtestanud. Seega saame müüa pileteid ja teha kohabroneeringuid enamustele rongiliinidele üle Euroopa.

Lisaks läbitud kilomeetrite põhilisele hindadele on olemas mitmesuguseid perioodi-pileteid (näiteks InterRail) või fikseeritud hindadega pileteid. Fikseeritud hindadega piletite puhul on reeglina tegu mitmel pool Euroopas käigus olevate eriliste kiirrongidega (näiteks Eurostar). Kiirrongide hinnad ei sõltu läbitud kilomeetritest vaid ühenduse tähtsusest või/ja sõidu kuupäevast (sarnanedes lennukipiletite põhimõtetele). Reeglina on kiirrongide puhul tegu piletitega mille puhul on kombineeritud ühele dokumendile tasu läbitud vahemaa eest kui ka kohabroneerimise eest - nõndanimetatud globaalpilet.

Globaalhinnaga piletite puhul on märksa rangemad muutmis- või/ja tühistamistingimused kui tavalistel piletitel. Samas on suuri soodustusi edasi-tagasi sõitude puhul kui ka varakult ette broneerimise puhul.
Võimaldamaks laiahaardelisemat toodete pakkumist teeme ka koostööd ettevõtetega Voyages sncf ja Groundline.
Antud informatsioon ei ole täiuslik. Kui siit ei leidu Teie vajadustega kooskõlas toodet siis palun teatage võimalikult täpselt enda huvid ja saame kontrollida kas saaksime teha Teile sobiva pakkumise.

Oleme ka loonud Rongipiletid.ee veebirakenduse, kust saate veebist kuni kolm kuud ette osta pileteid paljudele magistraalliindele üle Euroopa.