Colombia - viisainfo
Selle riigi viisainfo
Eesti pass Eesti kodanikud võivad Colombias viibida viisavabalt turismi eesmärgil kuni 90 päeva aasta jooksul. Vajadusel saab riigis viibimist Colombia Immigratsiooniameti kaudu pikendada kuni 180 päevani aastas. Piiril on vaja ette näidata pass, tõestus rahaliste vahendite olemasolust (nt krediitkaart) ja tagasisõidu pilet.
Hall pass Viisa on vajalik. Iga taotluse korral peab konsulteerima saatkonnaga.
Võimalik, et viisat ei väljastata.
Vene pass Tingimused samad nagu Eesti kodanikel.
Saatkond Ul. Zwyciezców 29, 03-936 Varssavi, Poola
Telefon +48 22 617 09 73; +48 22 617 71 57
Telefaks +48 22 617 66 84
Dokumendid - pass (kehtiv vähemalt 6 kuud riiki sisenemisel)
- 2 ankeeti
- 4 fotot
- edasi-tagasi piletite broneering
- krediit- või deebetkaardi koopia
- panga väljavõte

Äriviisa puhul lisada firmakutse.
Viisalõiv - turism 40 USD
- ärilistel eesmärkidel 100 USD
Ooteaeg alates 1 nädal
Kommentaarid Eesti kodanikud võivad Colombias viibida viisavabalt turismi eesmärgil kuni 90 päeva aasta jooksul. Vajadusel saab riigis viibimist Colombia Immigratsiooniameti kaudu pikendada kuni 180 päevani aastas. Muudel eesmärkidel reisijatele väljastatakse piiril luba riiki sisenemiseks. Loa kestvuse otsustab piiriametnik.
Veeb http://www.embcolpolonia.com/
Email E-post

Näidatud andmed on esitatud vaid informatiivsetel eesmärkidel ja sellega ei seostu konkreetseid lubadusi. Reisiekspert on teinud kõik endast oleneva, et tagada andmete täpsus. Kolmandatel osapooltel (nt saatkonnad) on õigus oma andmeid etteteatamata muuta ja kõik muutused ei ole alati siin kajastatud. Viisade vormistamisel lisanduvad teenustasud vastavalt Reisieksperdi hinnakirjale.
Viisaankeedid

Tellimisvorm

Kas soovite reisi siia riiki?

Palun saatke meile vabas vormis tellimus.
Sellel lehel kuvame lennuhindu populaarsematesse sihtkohtadesse. Vaikimisi vaates on kuvatud mõned juhuslikud populaarsemad lennuhinnad. Teid huvitava hinna leidmiseks palun valige sobilik kombinatsioon algpunktist, sihtkohast ja lennufirmast (päringu toimimiseks on nõutav vähemalt üks valik). Klikates viidet hinnainfo kuvame lisateavet ja teil on võimalik meile saata soovitud lennuhinna kohta tellimus.

Näidatud hinnad on "hind alates" tüüpi ja märgivad soodsaimat antud tingimustele vastavat meile teadaolevat hinda. Teie valitud reisitingimuste puhul võib hind erineda sellest alghinnast.

Reklaam