Haiti - viisainfo
Selle riigi viisainfo
Eesti pass Eesti kodanikeke viisavaba kuni 90 päeva korraga. Välismaalastele on kehtestatud lennujaamamaksud 30 USD ulatuses, maksudest on vabastatud alla kaheaastased lapsed ning transiitreisijad.

Saatkond n/a
Telefon +49 228 340 351
Telefaks +49 228 857 700
Avatud E-R 9-16
Dokumendid n/a
Kommentaarid Riigis levib koolera

Välisministeerium soovitab võimalusel vältida reisimist Haitile, eriti tuleks vältida Port au Prince linnaosasid: Cite Soleil, Martissant ja Carrefour.

Näidatud andmed on esitatud vaid informatiivsetel eesmärkidel ja sellega ei seostu konkreetseid lubadusi. Reisiekspert on teinud kõik endast oleneva, et tagada andmete täpsus. Kolmandatel osapooltel (nt saatkonnad) on õigus oma andmeid etteteatamata muuta ja kõik muutused ei ole alati siin kajastatud. Viisade vormistamisel lisanduvad teenustasud vastavalt Reisieksperdi hinnakirjale.

Tellimisvorm

Kas soovite reisi siia riiki?

Palun saatke meile vabas vormis tellimus.
Sellel lehel kuvame lennuhindu populaarsematesse sihtkohtadesse. Vaikimisi vaates on kuvatud mõned juhuslikud populaarsemad lennuhinnad. Teid huvitava hinna leidmiseks palun valige sobilik kombinatsioon algpunktist, sihtkohast ja lennufirmast (päringu toimimiseks on nõutav vähemalt üks valik). Klikates viidet hinnainfo kuvame lisateavet ja teil on võimalik meile saata soovitud lennuhinna kohta tellimus.

Näidatud hinnad on "hind alates" tüüpi ja märgivad soodsaimat antud tingimustele vastavat meile teadaolevat hinda. Teie valitud reisitingimuste puhul võib hind erineda sellest alghinnast.

Reklaam