Guatemala - viisainfo
Selle riigi viisainfo
Eesti pass Vastavalt Guatemala Vabariigi Valitsuse otsusele võib Eesti kodanik alates 1. juunist 2004 reisida Guatemalasse turismi eesmärgil viisavabalt.
Viisavaba viibimisaeg Guatemalas on kuni 90 päeva.
Hall pass Tähtaeg: võib võtta väga kaua aega, olenevalt vastuse saamisest Guatemalast. Viisa saamine ei ole garanteeritud.
Vene pass Tähtaeg: võib võtta väga kaua aega, olenevalt vastuse saamisest Guatemalast. Viisa saamine ei ole garanteeritud.
Saatkond Sweden, Munkbron 3, 11128 Stockholm
Telefon +468 660 5229
Telefaks +468 660 4229
Dokumendid - pass, mille võib saata saatkonda kui vastus on tulnud (pass peab olema kehtiv 6 kuud peale reisi lõppu)
- passikoopia
- 1 ankeet
- 1 foto
- töökohatõend ( inglise keeles )
- pangakonto väljavõte ( inglise keeles )
- edasi-tagasi piletite broneering
- kutse, ilma kutseta viisat ei saa
Viisalõiv 200 SEK
Ooteaeg u. 15 -30 päeva, olenevalt kui kiiresti saadakse vastus Guatemalast. Saatkond teeb alati järelpärimise Guatemala Immigratsiooniametisse.
Kommentaarid - alguses saadad passikoopia ja dokumendid faksiga ning kui vastus on tulnud, siis alles pass ja viisalôiv.
- viisa väljastatakse 90 päevaks ja hakkab kehtima alates väljastamise kuupäevast ja lubab kohapeal olla 30 päeva.
- Direccion de Migracion in Guatemala City: tel: (502) 471 14 04 (502) 471 48 67 (502) 471 48 64 faks:(502) 475 13 84
Veeb http://www.guatemala.se/
Email E-post

Näidatud andmed on esitatud vaid informatiivsetel eesmärkidel ja sellega ei seostu konkreetseid lubadusi. Reisiekspert on teinud kõik endast oleneva, et tagada andmete täpsus. Kolmandatel osapooltel (nt saatkonnad) on õigus oma andmeid etteteatamata muuta ja kõik muutused ei ole alati siin kajastatud. Viisade vormistamisel lisanduvad teenustasud vastavalt Reisieksperdi hinnakirjale.

Tellimisvorm

Kas soovite reisi siia riiki?

Palun saatke meile vabas vormis tellimus.
Sellel lehel kuvame lennuhindu populaarsematesse sihtkohtadesse. Vaikimisi vaates on kuvatud mõned juhuslikud populaarsemad lennuhinnad. Teid huvitava hinna leidmiseks palun valige sobilik kombinatsioon algpunktist, sihtkohast ja lennufirmast (päringu toimimiseks on nõutav vähemalt üks valik). Klikates viidet hinnainfo kuvame lisateavet ja teil on võimalik meile saata soovitud lennuhinna kohta tellimus.

Näidatud hinnad on "hind alates" tüüpi ja märgivad soodsaimat antud tingimustele vastavat meile teadaolevat hinda. Teie valitud reisitingimuste puhul võib hind erineda sellest alghinnast.

Reklaam