Dominikaani Vabariik - viisainfo
Selle riigi viisainfo
Eesti pass Viisavaba kuni 30 päeva (turismi eesmärkidel). Vajalik turistikaart, mille saab taotleda saatkonnast või piiri peal (10 USD).
Äri- ja õppereisiks on vajalik eelnev viisa.
Hall pass Viisavaba kuni 30 päeva (turismi eesmärkidel). Vajalik turistikaart, mille saab taotleda saatkonnast või piiri peal (10 USD).
Vene pass Viisavaba kuni 30 päeva (turismi eesmärkidel). Vajalik turistikaart, mille saab taotleda saatkonnast või piiri peal (10 USD).
Saatkond Kungsholmsgatan 10, 5 korrus 112 27 Stockholm
Telefon (+46 8) 667 46 11 (9-14)
Telefaks (+46 8) 667 5105
Avatud E-R 9.00-14.00
Dokumendid - pass (kehtiv vähemalt 6 kuud peale viisa kehtivuse lõppu)
- passikoopia
- 1 ankeet
- 3 fotot (kinnitatud ankeedi külge)
- edasi-tagasi piletite broneering
- hotelli broneering
- reisibüroo kiri
- viisalõivu ülekande koopia
Viisalõiv - 120 EUR ühekordne viisa
- 140 EUR mitmekordne viisa
Ooteaeg 15 päeva saatkonna siseselt.
Email E-post
Teave ankeedi kohta Võib kasutada failist väljatrükitud ankeeti.

Näidatud andmed on esitatud vaid informatiivsetel eesmärkidel ja sellega ei seostu konkreetseid lubadusi. Reisiekspert on teinud kõik endast oleneva, et tagada andmete täpsus. Kolmandatel osapooltel (nt saatkonnad) on õigus oma andmeid etteteatamata muuta ja kõik muutused ei ole alati siin kajastatud. Viisade vormistamisel lisanduvad teenustasud vastavalt Reisieksperdi hinnakirjale.

Tellimisvorm

Kas soovite reisi siia riiki?

Palun saatke meile vabas vormis tellimus.
Sellel lehel kuvame lennuhindu populaarsematesse sihtkohtadesse. Vaikimisi vaates on kuvatud mõned juhuslikud populaarsemad lennuhinnad. Teid huvitava hinna leidmiseks palun valige sobilik kombinatsioon algpunktist, sihtkohast ja lennufirmast (päringu toimimiseks on nõutav vähemalt üks valik). Klikates viidet hinnainfo kuvame lisateavet ja teil on võimalik meile saata soovitud lennuhinna kohta tellimus.

Näidatud hinnad on "hind alates" tüüpi ja märgivad soodsaimat antud tingimustele vastavat meile teadaolevat hinda. Teie valitud reisitingimuste puhul võib hind erineda sellest alghinnast.

Reklaam