Bonaire, Sint Eustatius ja Saba - viisainfo
Selle riigi viisainfo
Eesti pass Eesti kodanikele on alates 1.maist 2004 riiki sisenemine viisavabalt 90 päeva isikut tõendava dokumendi, pass või ID-kaart, alusel.

Eesti kodanik soovib teise liikmesriiki elama, tööle või õppima asuda või teises liikmesriigis tööd otsida, peab ta riigis viibimise registreerima. Registreerimiseks tuleb pöörduda kohaliku pädeva ametiasutuse poole mitte hiljem kui kolme kuu möödudes riiki sisenemise päevast arvates.
Hall pass Viisa on vajalik. Palun esitage vajalikud dokumendid.Taotleja peab isiklikult tulema saatkonda, kus ta kirjutab ankeedile alla.
Vene pass Palun esitage vajalikud dokumendid. Taotleja peab isiklikult tulema saatkonda, kus ta kirjutab ankeedile alla.
Saatkond Estonia, Tallinn, 10130, Rahukohtu 4-I
Telefon +372 6 805 500
Telefaks +372 6 805 501
Avatud E-R 9.00-12.30 ja 13.30-16.00 (konsulaarosakond E 9.00-11.00 T-R 9.00-12.00)
Dokumendid - pass
- passikoopia
- eesti elamisloa koopia
- 1 hiljuti tehtud foto, dokumendiformaat
- 1 ankeet

LISADA TURISMIREISI KORRAL:
- edasi-tagasi piletite broneering
- hotelli kinnitus, et on makstud vahemalt 50 % hinnast
- töökohatoend
- pangatoend voi reisitsekid (75 NLG päeva/inimese kohta)
- reisikindlustus ( originaal ja koopia )

LISADA TRANSIITVIISA PUHUL:
- reisikindlustus
- edasi-tagasi piletite broneering

LISADA KUTSEGA REISI KORRAL:
- firmakutse ( originaal ja notariaalselt kinnitatud )
- erakutse ( originaal ja notariaalselt kinnitatud )
- reisikindlustus
- töökoha garantiikiri
- edasi-tagasi piletite broneering
Viisalõiv - transiitviisa 35 EUR
- kuni 1 kuu viisa 35 EUR
- kuni 3 kuud viisa Ühekordse sisenemisega 35 EUR
- kuni 3 kuud mitmekordse sisenemisega 35 EUR
- kuni 1 aasta viisa 35 EUR
- elamisluba 50 EUR
Ooteaeg - alates 15 päeva konsulaadi siseselt.
Kommentaarid NB! Inimene peab ise dokumendid saatkonda viima, reisibüroo võib hiljem passi välja tuua.
- laps, kes reisib ainult koos ühe lapsevanemaga, peab olema esitatud saatkonnale teise lapsevanema poolt kirjalik notariaalselt kinnitatud nousolek.

1. veebruarist, 2008 ei väljastata enam Hollandi kuningriigi viisasid Tallinnas. Hollandile kuuluvate Kariibisaarte viisat saab taodelda Hollandi saatkonnast Riias.
Veeb http://www.netherlandsembassy.ee
Email E-post
Teave ankeedi kohta Võib kasutada failist väljatrükitud ankeeti, aga trükkima peab kahepoolselt. Ankeet saadaval http://www.netherlandsembassy.ee

Näidatud andmed on esitatud vaid informatiivsetel eesmärkidel ja sellega ei seostu konkreetseid lubadusi. Reisiekspert on teinud kõik endast oleneva, et tagada andmete täpsus. Kolmandatel osapooltel (nt saatkonnad) on õigus oma andmeid etteteatamata muuta ja kõik muutused ei ole alati siin kajastatud. Viisade vormistamisel lisanduvad teenustasud vastavalt Reisieksperdi hinnakirjale.

Tellimisvorm

Kas soovite reisi siia riiki?

Palun saatke meile vabas vormis tellimus.
Sellel lehel kuvame lennuhindu populaarsematesse sihtkohtadesse. Vaikimisi vaates on kuvatud mõned juhuslikud populaarsemad lennuhinnad. Teid huvitava hinna leidmiseks palun valige sobilik kombinatsioon algpunktist, sihtkohast ja lennufirmast (päringu toimimiseks on nõutav vähemalt üks valik). Klikates viidet hinnainfo kuvame lisateavet ja teil on võimalik meile saata soovitud lennuhinna kohta tellimus.

Näidatud hinnad on "hind alates" tüüpi ja märgivad soodsaimat antud tingimustele vastavat meile teadaolevat hinda. Teie valitud reisitingimuste puhul võib hind erineda sellest alghinnast.

Reklaam