Riikide otsing  >  Põhja-Ameerika  >  Ameerika Ühendriigid  >  viisainfo

Ameerika Ühendriigid - viisainfo

Selle riigi viisainfo
Eesti pass USAsse reisival kodanikul peab olema biomeetriline pass, mis peab kehtima kogu plaanitava reisi vältel, kehtiv tagasi- või edasisõidu pilet ning eelnevalt elektroonilise reisiloa taotlemise süsteemis ESTA (https://esta.cbp.dhs.gov, hind 14 USD tasutakse krediitkaardiga) saadud positiivne vastus. Viibimisaeg ei tohi ületada 90 päeva.

Kui teie ESTA vastus on negatiivne või teie tegevus Ameerika Ühendriikides toob kaasa teie tasustamise, siis tuleb taotleda viisat.
Hall pass Viisa on vajalik. Palun esitage vajalikud dokumendid.
Vene pass Viisa on vajalik. Palun esitage vajalikud dokumendid.
Saatkond Estonia, Tallinn, Kentmanni 20
Telefon 6 688 100, 6 688 128
Telefaks 6 688 134, (372) 668 8267 (konsulaarosakond)
Avatud E - R: 8:30 - 17:30
Dokumendid - peab olema biomeetriline pass, mis peab kehtima kogu plaanitava reisi vältel
- 1 ankeet
- 1 foto (50x50mm) (kinnitatud DS 156 külge)
- maksekorralduse kviitung
- töökohatõend
- mehed vanuses 16 kuni 45 aastat, kes taotlevad mitteimmigrandi viisat, olenemata rahvusest, peavad täitma uue viisa-avalduse lisavormi. vt. kodulehekülge:
http://www.usemb.ee/applicf.php
- edasi-tagasi piletite broneering

LISADA KUTSEGA REISI KORRAL:
- firmakutse (aksepteeritakse ka faksikutset)
- erakutse (aksepteeritakse ka faksikutset)

LISADA TRANSIITVIISA PUHUL:
- põhimaa viisa
- edasi-tagasi piletite broneering
Viisalõiv 120 EUR (ehk 160 USD)
Kommentaarid NB!Alates 21.01.2016 ei taga ESTA viisavaba reisimist USAsse nendele kodanikele kes on on viibinud või viibivad Iraanis, Iraagis, Sudaanis või Süürias peale 01.03.2011. Kehtiv ESTA tühistatakse. USA-sse reisimiseks tuleb taotleda viisa saatkonnast. Iga viisataotleja peab saatkonda intervjuule minema.
Veeb http://estonia.usembassy.gov/
Email E-post

Näidatud andmed on esitatud vaid informatiivsetel eesmärkidel ja sellega ei seostu konkreetseid lubadusi. Reisiekspert on teinud kõik endast oleneva, et tagada andmete täpsus. Kolmandatel osapooltel (nt saatkonnad) on õigus oma andmeid etteteatamata muuta ja kõik muutused ei ole alati siin kajastatud. Viisade vormistamisel lisanduvad teenustasud vastavalt Reisieksperdi hinnakirjale.

Viisaankeedid

Tellimisvorm

Kas soovite reisi siia riiki?

Palun saatke meile vabas vormis tellimus.
Sellel lehel kuvame lennuhindu populaarsematesse sihtkohtadesse. Vaikimisi vaates on kuvatud mõned juhuslikud populaarsemad lennuhinnad. Teid huvitava hinna leidmiseks palun valige sobilik kombinatsioon algpunktist, sihtkohast ja lennufirmast (päringu toimimiseks on nõutav vähemalt üks valik). Klikates viidet hinnainfo kuvame lisateavet ja teil on võimalik meile saata soovitud lennuhinna kohta tellimus.

Näidatud hinnad on "hind alates" tüüpi ja märgivad soodsaimat antud tingimustele vastavat meile teadaolevat hinda. Teie valitud reisitingimuste puhul võib hind erineda sellest alghinnast.

Reklaam