Riikide otsing  >  Okeaania  >  Kiribati  >  viisainfo

Kiribati - viisainfo

Selle riigi viisainfo
Eesti pass Eesti kodanikud võivad Kiribatil viibida viisavabalt 30 päeva, viibimisaega on võimalik pikendada kuni 4 kuuni ühes aastas.
Hall pass Viisa on vajalik. Palun esitage vajalikud dokumendid.
Vene pass Viisa on vajalik. Palun esitage vajalikud dokumendid.
Saatkond Wismari 6, 10136 Tallinn
Telefon +49 40 36146112667 4716 kell 10.00 - 11.00
Dokumendid - pass
- ankeet
- foto
- edasi-tagasi lennupiletid
- rahaliste vahendite garantii
Viisalõiv ühekordne viisa 70 AUD
mitmekordne viisa 70 AUD
Veeb www.ukinestonia.fco.gov.uk
Email E-post

Näidatud andmed on esitatud vaid informatiivsetel eesmärkidel ja sellega ei seostu konkreetseid lubadusi. Reisiekspert on teinud kõik endast oleneva, et tagada andmete täpsus. Kolmandatel osapooltel (nt saatkonnad) on õigus oma andmeid etteteatamata muuta ja kõik muutused ei ole alati siin kajastatud. Viisade vormistamisel lisanduvad teenustasud vastavalt Reisieksperdi hinnakirjale.

Tellimisvorm

Kas soovite reisi siia riiki?

Palun saatke meile vabas vormis tellimus.
Sellel lehel kuvame lennuhindu populaarsematesse sihtkohtadesse. Vaikimisi vaates on kuvatud mõned juhuslikud populaarsemad lennuhinnad. Teid huvitava hinna leidmiseks palun valige sobilik kombinatsioon algpunktist, sihtkohast ja lennufirmast (päringu toimimiseks on nõutav vähemalt üks valik). Klikates viidet hinnainfo kuvame lisateavet ja teil on võimalik meile saata soovitud lennuhinna kohta tellimus.

Näidatud hinnad on "hind alates" tüüpi ja märgivad soodsaimat antud tingimustele vastavat meile teadaolevat hinda. Teie valitud reisitingimuste puhul võib hind erineda sellest alghinnast.

Reklaam