Samoa - viisainfo
Selle riigi viisainfo
Eesti pass Kuni 60 päevaseks külastuseks on sisenemine viisavaba, piiril väljastatakse külastusluba piisavate rahaliste vahendite ja järgmise sihtkoha või tagasisõidupiletite olemasolul. Pass peab kehtima vähemalt 6 kuud riiki saabumisel.
Saatkond 20, Avenue de l'Oree (bte.4)B-1000 Brussels
Telefon +32(0)2 660 8454
Telefaks +32(0)2 675 0336
Dokumendid - Pass (kehtiv vähemalt 6 kuud peale reisi lõppemist),
- edasi- tagasi sõidu piletid
Viisalõiv Turistiviisa on tasuta.
Kommentaarid Vajalik vaktsineerimine kollapalaviku vastu.
Email E-post

Näidatud andmed on esitatud vaid informatiivsetel eesmärkidel ja sellega ei seostu konkreetseid lubadusi. Reisiekspert on teinud kõik endast oleneva, et tagada andmete täpsus. Kolmandatel osapooltel (nt saatkonnad) on õigus oma andmeid etteteatamata muuta ja kõik muutused ei ole alati siin kajastatud. Viisade vormistamisel lisanduvad teenustasud vastavalt Reisieksperdi hinnakirjale.

Tellimisvorm

Kas soovite reisi siia riiki?

Palun saatke meile vabas vormis tellimus.
Sellel lehel kuvame lennuhindu populaarsematesse sihtkohtadesse. Vaikimisi vaates on kuvatud mõned juhuslikud populaarsemad lennuhinnad. Teid huvitava hinna leidmiseks palun valige sobilik kombinatsioon algpunktist, sihtkohast ja lennufirmast (päringu toimimiseks on nõutav vähemalt üks valik). Klikates viidet hinnainfo kuvame lisateavet ja teil on võimalik meile saata soovitud lennuhinna kohta tellimus.

Näidatud hinnad on "hind alates" tüüpi ja märgivad soodsaimat antud tingimustele vastavat meile teadaolevat hinda. Teie valitud reisitingimuste puhul võib hind erineda sellest alghinnast.

Reklaam