Cooki Saared - viisainfo
Selle riigi viisainfo
Eesti pass Viisat saab taotleda kohapeal kui ei plaanita viibida Cooki saartel rohkem kui 31 päeva.
Saatkond n/a
Telefon n/a
Telefaks n/a
Dokumendid - kehtiv pass (vähemalt 6 kuud peale reisi lõppu)
- edasi-tagasi lennupiletid (broneeritud ja makstud)
- piisavad rahalised vahendid
Viisalõiv - 3 kuud 70 NZD
- 5 kuud 120 NZD
Kommentaarid Isikud, kes soovivad viibida Cooki saartel kauem kui 6 kuud, peavad taotlema viisat veel Eestis viibides. Siis peab taotlused saatma -

Principal Immigration Officer
Ministry of Foreign Affairs and Immigration
PO Box 105
Rarotonga Ph: (682) 29347
COOK ISLANDS Faks: (682) 21247
E-mail:secfa@mfai.gov.ck
Veeb http://www.cook-islands.com/; http://www.mfai.gov.ck/

Näidatud andmed on esitatud vaid informatiivsetel eesmärkidel ja sellega ei seostu konkreetseid lubadusi. Reisiekspert on teinud kõik endast oleneva, et tagada andmete täpsus. Kolmandatel osapooltel (nt saatkonnad) on õigus oma andmeid etteteatamata muuta ja kõik muutused ei ole alati siin kajastatud. Viisade vormistamisel lisanduvad teenustasud vastavalt Reisieksperdi hinnakirjale.

Tellimisvorm

Kas soovite reisi siia riiki?

Palun saatke meile vabas vormis tellimus.
Sellel lehel kuvame lennuhindu populaarsematesse sihtkohtadesse. Vaikimisi vaates on kuvatud mõned juhuslikud populaarsemad lennuhinnad. Teid huvitava hinna leidmiseks palun valige sobilik kombinatsioon algpunktist, sihtkohast ja lennufirmast (päringu toimimiseks on nõutav vähemalt üks valik). Klikates viidet hinnainfo kuvame lisateavet ja teil on võimalik meile saata soovitud lennuhinna kohta tellimus.

Näidatud hinnad on "hind alates" tüüpi ja märgivad soodsaimat antud tingimustele vastavat meile teadaolevat hinda. Teie valitud reisitingimuste puhul võib hind erineda sellest alghinnast.

Reklaam