Uus-Meremaa - viisainfo
Selle riigi viisainfo
Eesti pass Alates 1. aprillist 2005 on Eesti kodanikel võimalus Uus-Meremaad turismi eesmärgil viisavabalt külastada ja viibida seal viisata kuni 90 päeva poole aasta jooksul. Riiki sisenemisel tuleb vormistada nzeta.immigration.govt.nz saidis elektrooniline tasuline sissesõiduluba eTA, mis kehtib korduvaks riiki sisenemiseks 2 aastat. Pass peab kehtima vähemalt 3 kuud pärast reisi lõppu. Uus-Meremaale saabudes peavad olema kodanikul ette näidata kehtivad tagasisõidupiletid ning piisavad rahalised vahendid (milleks on 1000 NZD kuus).
Hall pass Viisa on vajalik. Palun esitage vajalikud dokumendid. Viisa saamine ei ole garanteeritud.
Vene pass Viisa on vajalik. Palun esitage vajalikud dokumendid.
Saatkond Friedrichstrasse 6010117 Berliin, Saksamaa
Telefon (49 30) 206 210
Telefaks (49 30) 2062 1114
Avatud E-T 09.00-13.00, 14.00-17.30, R 09.00-13.00, 14.00-16.30
Dokumendid - pass, kehtiv vähemalt 3 kuud peale viisa kehtivuse lõppu
- 1 foto, dokumendiformaat
- 1 ankeet

LISADA TURISMIREISI KORRAL:
- edasi-tagasi piletite broneering (kirjalik kinnitus, et piletite eest on makstud)
- tõestus rahalistevahendite olemasolule reisi kestel (NZ$400 inimese kohta/kuu, kui on majutuse eest makstud. NZ$1000 inimese kohta/kuu, kui majutuse eest ei ole makstud)

LISADA KUTSEGA REISI KORRAL:
- firmakutse
- erakutse (originaal)
- töökoha garantiikiri (inglise keeles)
- reisikindlustus
- edasi-tagasi piletite broneering
Viisalõiv ETA tasu on taotluse tasu on 12 NZD veebisaidis, 9 NZD ETA äpis pluss turismimaks 35 NZD. Viisa hinnad olenevad viisatüübist: http://www.immigration.govt.nz/migrant/general/formsandfees/officeandfeescalculator/LinkAdministration/ToolboxLinks/officeandfeescalculator.htm?level=1
Ooteaeg Alates 7 tööpäeva konsulaadi siseselt.
Kommentaarid - kui alla 18.a. laps reisib üksi, siis peab olema saatkonnale esitatud ka môlema vanema notariaalselt kinnitatud inglise keelne nôusolek. Kui laps reisib ühe vanemaga, peab olema esitatud saatkonnale teise vanema notariaalne inglise keelne nôusolek.
- info dokumentide kohta vôib muutuda, alati üle kontrollida enne saatmist.
- laps, kes on vanema passis, ei täida eraldi ankeeti, kuid lisab oma foto ja viisalôivu ei maksa.
Veeb http://www.nzembassy.com/germany
Email E-post
Teave ankeedi kohta Võib kasutada failist väljatrükitud ankeeti.

Näidatud andmed on esitatud vaid informatiivsetel eesmärkidel ja sellega ei seostu konkreetseid lubadusi. Reisiekspert on teinud kõik endast oleneva, et tagada andmete täpsus. Kolmandatel osapooltel (nt saatkonnad) on õigus oma andmeid etteteatamata muuta ja kõik muutused ei ole alati siin kajastatud. Viisade vormistamisel lisanduvad teenustasud vastavalt Reisieksperdi hinnakirjale.

Tellimisvorm

Kas soovite reisi siia riiki?

Palun saatke meile vabas vormis tellimus.
Sellel lehel kuvame lennuhindu populaarsematesse sihtkohtadesse. Vaikimisi vaates on kuvatud mõned juhuslikud populaarsemad lennuhinnad. Teid huvitava hinna leidmiseks palun valige sobilik kombinatsioon algpunktist, sihtkohast ja lennufirmast (päringu toimimiseks on nõutav vähemalt üks valik). Klikates viidet hinnainfo kuvame lisateavet ja teil on võimalik meile saata soovitud lennuhinna kohta tellimus.

Näidatud hinnad on "hind alates" tüüpi ja märgivad soodsaimat antud tingimustele vastavat meile teadaolevat hinda. Teie valitud reisitingimuste puhul võib hind erineda sellest alghinnast.

Reklaam