Austraalia - viisainfo
Selle riigi viisainfo
Eesti pass Alates 27. oktoobrist 2008 võivad Eesti kodanikud sõita Austraaliasse äriasjus või turistidena viisata. Euroopa Liidu kodanikud peavad viisavabalt Austraaliasse sõitmiseks vähemalt 2 nädalat enne reisi registreerima end elektroonilises reisisüsteemis eVisitors Service http://www.immi.gov.au/e_visa/visitors.htm, toiming on tasuta. Registeerimiseks tuleb valida: eVisitor (subclass 651).
Hall pass Peaaegu võimatu viisat saada.
Vene pass Viisalõiv 115 AUD (maksmine krediitkaardiga). Kui klient ei soovi ise saatkonnale krediitkaardiga tasuda, lisandub hinnale meie teenustasu.
Saatkond Germany, Berlin 10179, Wallstrasse 76-79
Telefon +49 69 222 23 99 58
Telefaks +49 30 22 48 92 91; +49(0)30 22 48 92 92
Avatud info telefoni teel E-R 10.00-17.00
Dokumendid - pass, kehtiv vähemalt 6 kuud peale viisa kehtivuse lõppu

LISADA TURISMIREISI KORRAL:
- ankeet (subclass 651)
- edasi-tagasi piletite broneering
- hotelli broneering
- viisalõivu maksekorralduse koopia
- töökohatõend (inglise keeles)
- õpilase puhul koolitõend (inglise keeles)
- reisikindlustus
Viisalõiv Mitte eesti kodanikle on viisalõiv 100 AUD.
Eesti kodanikele registreerimine reisisüsteemis eVisitors Service on tasuta.


Ooteaeg Elektroonilisel teel viisa andmine või mitteandmine otsustatakse tavaliselt 7-10 päeva jooksul ja otsus edastatakse taotlejale kirjalikult (e-posti või kirja teel).
Kommentaarid - laps, kes reisib ainult koos ühe lapsevanemaga, peab olema esitatud saatkonnale teise lapsevanema poolt kirjalik notariaalselt kinnitatud nõusolek.
- laps, kes reisib üksinda või täiskasvanuga, kes ei ole tema vanem, peab saatkonnale esitama enda ja mõlema vanema passikoopia, sünnitunnistuse ja koduleheküljelt avalduse (vorm nr. 1229). Kõik dokumendid peavad olema inglise keeles notariaalselt kinnitatud.
- dokumentide vastuvõtt E,K,R 9.00 - 11.00
- viisainfo telefon avatud E-N 13.00-17.00, R 13.00-16.00
- juhul kui viisat ei väljastata, raha ei tagastata.
- viisat on võimalik taotleda ka elektrooniliselt siin
- viisa vormistamise nõuded on toodud siin
Veeb http://www.australian-embassy.de
Email E-post
Teave ankeedi kohta Ankeedid: http://www.immi.gov.au/Services/Pages/evisitor-online-applications.aspx

Näidatud andmed on esitatud vaid informatiivsetel eesmärkidel ja sellega ei seostu konkreetseid lubadusi. Reisiekspert on teinud kõik endast oleneva, et tagada andmete täpsus. Kolmandatel osapooltel (nt saatkonnad) on õigus oma andmeid etteteatamata muuta ja kõik muutused ei ole alati siin kajastatud. Viisade vormistamisel lisanduvad teenustasud vastavalt Reisieksperdi hinnakirjale.

Tellimisvorm

Kas soovite reisi siia riiki?

Palun saatke meile vabas vormis tellimus.
Sellel lehel kuvame lennuhindu populaarsematesse sihtkohtadesse. Vaikimisi vaates on kuvatud mõned juhuslikud populaarsemad lennuhinnad. Teid huvitava hinna leidmiseks palun valige sobilik kombinatsioon algpunktist, sihtkohast ja lennufirmast (päringu toimimiseks on nõutav vähemalt üks valik). Klikates viidet hinnainfo kuvame lisateavet ja teil on võimalik meile saata soovitud lennuhinna kohta tellimus.

Näidatud hinnad on "hind alates" tüüpi ja märgivad soodsaimat antud tingimustele vastavat meile teadaolevat hinda. Teie valitud reisitingimuste puhul võib hind erineda sellest alghinnast.

Reklaam