Keenia - viisainfo
Selle riigi viisainfo
Eesti pass Alates 01.07.2015 on nõutav e-visa (kehtib ühekordse turismi ja transiitviisa korral), viisat saab vormistada veebisaidis https://www.ecitizen.go.ke . 2 kuud on üleminekuaeg, kui viisat saab veel ka piirilt, aga alates 01.09.2015 peab olema lennukile minnes kaasas prinditud koopia e-viisast.
Hall pass Viisa vajalik. Dokumendid edastatakse otsuse tegemiseks viisa osas vastava riigi võimudele.
Vene pass Viisa vajalik. Viisa võimalik vormistada kas riiki sisenemisel piiril kui külastus ei ületa 3 kuud või eelnevalt Keenia Suursaatkonnas Stockholmis.
Saatkond Birger Jarlsgatan 37, S-103 95 Stockholm
Telefon (+46 8) 21 83 00, 21 83 04, 21 83 09
Telefaks (+46 8) 20 92 61
Avatud E-R 10:00-13:00
Dokumendid - Ankeet
- Pass mis kehtib veel vähemalt 6 kuud
- Kaks hiljuti tehtud passipilt
- Telefoninumber, millelt kätte saadav
- Piletibroneeringud sihtkohta ja tagasi
- Küllakutse või hotelli broneering
- Kiri tööandjalt mis kinnitab et töökoht säilib reisi vältel või kiri õppeasutusest mis kinnitab et isik saab jätkata õpinguid samas õppeasutuses peale reisilt naasmist.
Viisalõiv - Ühekornde viisa 400 SEK
- Mitmekornde viisa 800 SEK
- Transiitviisa 200 SEK

- piiril 50 USD
Ooteaeg Saatkonnast saab tavaliselt viisa kätte 1 päevaga. Postiga saadetud viisa 1 nädalaga.
Kommentaarid Ankeet täidetakse internetis. Juhul, kui viisa vormistamine läheb läbi reisibüroo, peab kaasas volitus olema.
Veeb http://kenyaembassystockholm.com/
Email E-post

Näidatud andmed on esitatud vaid informatiivsetel eesmärkidel ja sellega ei seostu konkreetseid lubadusi. Reisiekspert on teinud kõik endast oleneva, et tagada andmete täpsus. Kolmandatel osapooltel (nt saatkonnad) on õigus oma andmeid etteteatamata muuta ja kõik muutused ei ole alati siin kajastatud. Viisade vormistamisel lisanduvad teenustasud vastavalt Reisieksperdi hinnakirjale.

Tellimisvorm

Kas soovite reisi siia riiki?

Palun saatke meile vabas vormis tellimus.
Sellel lehel kuvame lennuhindu populaarsematesse sihtkohtadesse. Vaikimisi vaates on kuvatud mõned juhuslikud populaarsemad lennuhinnad. Teid huvitava hinna leidmiseks palun valige sobilik kombinatsioon algpunktist, sihtkohast ja lennufirmast (päringu toimimiseks on nõutav vähemalt üks valik). Klikates viidet hinnainfo kuvame lisateavet ja teil on võimalik meile saata soovitud lennuhinna kohta tellimus.

Näidatud hinnad on "hind alates" tüüpi ja märgivad soodsaimat antud tingimustele vastavat meile teadaolevat hinda. Teie valitud reisitingimuste puhul võib hind erineda sellest alghinnast.

Reklaam