São Tomé ja Príncipe - viisainfo
Selle riigi viisainfo
Vene pass Lisaks eelpool välja toodud dokumentidele, nõutav elamisloakoopia.
Saatkond Tervurenlaan 1751150 Brussels, Belgium
Telefon +32 2 734 89 66
Telefaks +32 2 734 88 15
Dokumendid - pass, kehtiv vähemalt 6 kuud riiki sisenemisel
- 1 foto
- 1 täidetud ankeet
- edasi-tagasi ennupiletite koopia
Viisalõiv 1 kordne sisenemine (90 päevajooksul võib riigis viibida korraga 30 päeva), viisalõiv 20 EUR. Kiirviisa puhul lisandub viisalõivule 10 EUR.
Viisalõiv tasuda EMBASSY OF SÃO TOMÉ E PRINCIPE
BANK account : 3 6 3 - 1 0 0 1 3 5 4 - 63
IBAN : B E 40 3631 0013 5463
BIC (SWIFT - CODE) : B B R U B E B B
ING BANK : 40 Cours Saint Michel 1040 Brussels
Email E-post

Näidatud andmed on esitatud vaid informatiivsetel eesmärkidel ja sellega ei seostu konkreetseid lubadusi. Reisiekspert on teinud kõik endast oleneva, et tagada andmete täpsus. Kolmandatel osapooltel (nt saatkonnad) on õigus oma andmeid etteteatamata muuta ja kõik muutused ei ole alati siin kajastatud. Viisade vormistamisel lisanduvad teenustasud vastavalt Reisieksperdi hinnakirjale.
Viisaankeedid

Tellimisvorm

Kas soovite reisi siia riiki?

Palun saatke meile vabas vormis tellimus.
Sellel lehel kuvame lennuhindu populaarsematesse sihtkohtadesse. Vaikimisi vaates on kuvatud mõned juhuslikud populaarsemad lennuhinnad. Teid huvitava hinna leidmiseks palun valige sobilik kombinatsioon algpunktist, sihtkohast ja lennufirmast (päringu toimimiseks on nõutav vähemalt üks valik). Klikates viidet hinnainfo kuvame lisateavet ja teil on võimalik meile saata soovitud lennuhinna kohta tellimus.

Näidatud hinnad on "hind alates" tüüpi ja märgivad soodsaimat antud tingimustele vastavat meile teadaolevat hinda. Teie valitud reisitingimuste puhul võib hind erineda sellest alghinnast.

Reklaam