Tuneesia - viisainfo
Selle riigi viisainfo
Eesti pass Eesti kodanikele viisavaba kuni 90 päeva. Alates 01.10.14 on Tuneesias kehtestatud turismimaks, mis tuleb tasuda maalt lahkudes. Turismimaksu mark maksab 30 dinaari. Soovituslik on soetada turismimark reisi jooksul enne Tuneesiast lahkumist, vältimaks pikkade järjekordade tekkimist lennujaamas.
Hall pass Viisa vajalik, vormistatakse saatkonnas Helsingis.
Vene pass Turismigrupi koosseisus (tšarterlennuga) viisavaba. Teiste reisi eesmärkide puhul on viisa vajalik. Esitada vajalikud dokumendid.
Saatkond Soome, Helsingi, Rauhankatu 1 B 17, 00170
Telefon (+358) 9 680 39 614
Telefaks (+358) 9 680 39 610
Dokumendid - pass
- passikoopia
- ankeet
- 2 pilti

LISADA TURISMIREISI KORRAL:
- edasi-tagasi piletite broneering
- hotelli broneering

LISADA TRANSIITVIISA PUHUL:
- edasi-tagasi piletite broneering
- põhimaa viisa

LISADA KUTSEGA REISI KORRAL:
- firmakutse ( koopia aksepteeritav )
- edasi-tagasi piletite broneering
- töökoha garantiikiri
Ooteaeg miinimum 3 nädalat
Kommentaarid Dokumendid saadetakse Poola kullerfirmaga.
Email E-post

Näidatud andmed on esitatud vaid informatiivsetel eesmärkidel ja sellega ei seostu konkreetseid lubadusi. Reisiekspert on teinud kõik endast oleneva, et tagada andmete täpsus. Kolmandatel osapooltel (nt saatkonnad) on õigus oma andmeid etteteatamata muuta ja kõik muutused ei ole alati siin kajastatud. Viisade vormistamisel lisanduvad teenustasud vastavalt Reisieksperdi hinnakirjale.
Viisaankeedid
Majutusega seotud lisateave
  • Lennates rahvusvahelise lennuga või reisides rahvusvahelise laevaliiniga (kruiisiga) Tuneesiast peavad kõik reisijad sõltumata vanusest tasuma 30 TND (ca 10€) suurust maalt lahkumise maksu (turismimaksu). Maksumärke on võimalik ennetavalt osta poodidest, pankadest ja valuutavahetuspunktidest ning lennujaamast ja sadamatest enne väljalendu (ärasõitu). Lisateave Tuneesia turismimaksu kohta.
  • oleme teinud endast oleneva et eelpool toodud info oleks õige, kuid me ei saa vastutada kui kohalikud omavalitsused või riigiametkonnad maksumäärasid ja/või reegleid muutnud on ning muutused ei ole siin kajastatud

Tellimisvorm

Kas soovite reisi siia riiki?

Palun saatke meile vabas vormis tellimus.
Sellel lehel kuvame lennuhindu populaarsematesse sihtkohtadesse. Vaikimisi vaates on kuvatud mõned juhuslikud populaarsemad lennuhinnad. Teid huvitava hinna leidmiseks palun valige sobilik kombinatsioon algpunktist, sihtkohast ja lennufirmast (päringu toimimiseks on nõutav vähemalt üks valik). Klikates viidet hinnainfo kuvame lisateavet ja teil on võimalik meile saata soovitud lennuhinna kohta tellimus.

Näidatud hinnad on "hind alates" tüüpi ja märgivad soodsaimat antud tingimustele vastavat meile teadaolevat hinda. Teie valitud reisitingimuste puhul võib hind erineda sellest alghinnast.

Reklaam