Liibüa - viisainfo
Selle riigi viisainfo
Eesti pass Viisa on vajalik. Viisat ei saa taotleda läbi reisibüroo.
Saatkond Valhallavägen 74, Box 10133, 100 55 Stockholm
Telefon (+46 8) 14 34 35
Telefaks +46 8) 10 43 80
Dokumendid - pass
- 2 ankeeti
- 2 fotot
- edasi-tagasi piletid
- tõendatud rahalised vahendid vähemalt 500 USD väärtuses
- kutse

Ooteaeg 3 päeva
Kommentaarid NB! Malaaria oht veebruarist augustni.

Välisministeerium soovitab vältida reisimist Liibüasse seoses sealse ebastabiilse julgeolekuolukorraga. Kodusõja-järgses Liibüas esineb relvarühmituste kokkupõrkeid ning vägivallapuhanguid mitmel pool üle kogu riigi. Välismaalaste turvalisus ei ole tagatud.
Email E-post

Näidatud andmed on esitatud vaid informatiivsetel eesmärkidel ja sellega ei seostu konkreetseid lubadusi. Reisiekspert on teinud kõik endast oleneva, et tagada andmete täpsus. Kolmandatel osapooltel (nt saatkonnad) on õigus oma andmeid etteteatamata muuta ja kõik muutused ei ole alati siin kajastatud. Viisade vormistamisel lisanduvad teenustasud vastavalt Reisieksperdi hinnakirjale.

Tellimisvorm

Kas soovite reisi siia riiki?

Palun saatke meile vabas vormis tellimus.
Sellel lehel kuvame lennuhindu populaarsematesse sihtkohtadesse. Vaikimisi vaates on kuvatud mõned juhuslikud populaarsemad lennuhinnad. Teid huvitava hinna leidmiseks palun valige sobilik kombinatsioon algpunktist, sihtkohast ja lennufirmast (päringu toimimiseks on nõutav vähemalt üks valik). Klikates viidet hinnainfo kuvame lisateavet ja teil on võimalik meile saata soovitud lennuhinna kohta tellimus.

Näidatud hinnad on "hind alates" tüüpi ja märgivad soodsaimat antud tingimustele vastavat meile teadaolevat hinda. Teie valitud reisitingimuste puhul võib hind erineda sellest alghinnast.

Reklaam