Guinea - viisainfo
Selle riigi viisainfo
Eesti pass Viisa on vajalik. Palun esitage vajalikud dokumendid konsulaadile.
Hall pass Viisa on vajalik. Palun esitage vajalikud dokumendid.
Vene pass Viisa on vajalik. Palun esitage vajalikud dokumendid.
Saatkond Russia, Pomerantsev pereoulok 6, 119034 Moskva
Telefon +7 495 201 36 01
Telefaks +7 495 230 29 21, +7 495 201 79 57
Dokumendid - pass
- 2 ankeeti
- 3 fotot
- hotellibroneering
- koopia edasi-tagasi piletitest
Viisalõiv 50 USD
Ooteaeg 3 päeva
Kommentaarid NB! Malaaria oht aastaringselt.
Välisministeerium ei soovita reisida Guineasse kuni olukorra rahunemiseni. Kui plaanitav reis Guineasse on siiski vältimatu, tuleks kindlasti end eelnevalt registreerida ja kohapeal jälgida sündmuste arenguid. Kindlasti tuleks hoiduda võimalikest meeleavaldustest ja demonstratsioonidest.

Email E-post

Näidatud andmed on esitatud vaid informatiivsetel eesmärkidel ja sellega ei seostu konkreetseid lubadusi. Reisiekspert on teinud kõik endast oleneva, et tagada andmete täpsus. Kolmandatel osapooltel (nt saatkonnad) on õigus oma andmeid etteteatamata muuta ja kõik muutused ei ole alati siin kajastatud. Viisade vormistamisel lisanduvad teenustasud vastavalt Reisieksperdi hinnakirjale.

Tellimisvorm

Kas soovite reisi siia riiki?

Palun saatke meile vabas vormis tellimus.
Sellel lehel kuvame lennuhindu populaarsematesse sihtkohtadesse. Vaikimisi vaates on kuvatud mõned juhuslikud populaarsemad lennuhinnad. Teid huvitava hinna leidmiseks palun valige sobilik kombinatsioon algpunktist, sihtkohast ja lennufirmast (päringu toimimiseks on nõutav vähemalt üks valik). Klikates viidet hinnainfo kuvame lisateavet ja teil on võimalik meile saata soovitud lennuhinna kohta tellimus.

Näidatud hinnad on "hind alates" tüüpi ja märgivad soodsaimat antud tingimustele vastavat meile teadaolevat hinda. Teie valitud reisitingimuste puhul võib hind erineda sellest alghinnast.

Reklaam