Gambia - viisainfo
Selle riigi viisainfo
Eesti pass Vajalik viisa. Viisat on võimalik ka taodelda piirilt pakettreisi puhul.
Hall pass Viisa on vajalik. Palun esitage vajalikud dokumendid.
Vene pass Viisa vajalik.
Saatkond 57 Kensington Court, London W8 5DG
Telefon +44 207 937 63 16/7/8
Telefaks +44 207 937 90 95
Avatud Mobile Biometric Clinic avatud iga teine reede, kell 09.30-15.30
Dokumendid - Ankeet
- Pass (kehtib veel vähemalt 6 kuud)
- Passikoopia
- Üks hiljuti tehtud passipilt (45mm x 35mm)
- Piletibroneeringud sihtkohta ja tagasi
- Küllakutse või hotelli broneering või pakettreisi broneering
- Panga väljavõte viimase 6 kuu kohta (panga templiga) + koopia
- Garantiikiri tööandjalt või koolist
- Tervisekindlustus
- Klient peab saatkonda ise kohale minema kuna võetakse sõrmejäljed
Viisalõiv Pakettreisiga Gambiasse reisides kuni 28 päevaks saab viisa piirilt tasuta. Muudel juhtudel tuleb viisa taotleda Mobile Biometric Clinic'u kaudu Tallinnas, viisalõiv on 105 EUR, millele lisandub teenustasu 175.40 EUR.
Kommentaarid Alates 1. novembrist 2010 on Gambiast lahkudes kohustuslik maksta 20 euro suurune summa iga reisija kohta v.a. transiitreisijad ja kuni kaheaastased lapsed. See summa tuleb maksta sularahas või Visa krediitkaardiga.
Lisainfo: https://www.visainfoservices.com/Pages/Content.aspx?Tag=Services_PAGE

Alates 23. märtsist 2012 on Suurbritannia konsulaarosakond Tallinnas suletud.
Viisat on võimalik taodelda UK Border Agency online süsteemi kaudu Stockhlmis või Mobile Biometric Clinic'u kaudu Tallinnas (Metro Plaza, aadress Viru 2, 3 korrus). Lisainfo: https://www.visainfoservices.com/Pages/Content.aspx?Tag=ContactUs_PAGE

Viisat on võimalik ka taodelda piirilt pakettreisi puhul. Kuigi kõik selle riigi veebisaidid samat infot ei kinnita, oleme saanud info siit: www.gov.uk/foreign-travel-advice/gambia. EU kodanikud saavad lennujaamast tasuta viisa 28 päevaks.
Veeb http://gambia.embassyhomepage.com/
Email E-post

Näidatud andmed on esitatud vaid informatiivsetel eesmärkidel ja sellega ei seostu konkreetseid lubadusi. Reisiekspert on teinud kõik endast oleneva, et tagada andmete täpsus. Kolmandatel osapooltel (nt saatkonnad) on õigus oma andmeid etteteatamata muuta ja kõik muutused ei ole alati siin kajastatud. Viisade vormistamisel lisanduvad teenustasud vastavalt Reisieksperdi hinnakirjale.

Tellimisvorm

Kas soovite reisi siia riiki?

Palun saatke meile vabas vormis tellimus.
Sellel lehel kuvame lennuhindu populaarsematesse sihtkohtadesse. Vaikimisi vaates on kuvatud mõned juhuslikud populaarsemad lennuhinnad. Teid huvitava hinna leidmiseks palun valige sobilik kombinatsioon algpunktist, sihtkohast ja lennufirmast (päringu toimimiseks on nõutav vähemalt üks valik). Klikates viidet hinnainfo kuvame lisateavet ja teil on võimalik meile saata soovitud lennuhinna kohta tellimus.

Näidatud hinnad on "hind alates" tüüpi ja märgivad soodsaimat antud tingimustele vastavat meile teadaolevat hinda. Teie valitud reisitingimuste puhul võib hind erineda sellest alghinnast.

Reklaam