Kesk-Aafrika Vabariik - viisainfo
Selle riigi viisainfo
Eesti pass Viisa on vajalik. Palun esitage vajalikud dokumendid konsulaadile.
Hall pass Viisa on vajalik. Palun esitage vajalikud dokumendid.
Vene pass Viisa on vajalik. Palun esitage vajalikud dokumendid.
Saatkond Rue de la Fusée 64, 1130 Brussels, Belgium
Telefon +322 7055 603
Telefaks +322 7055 602
Dokumendid - pass
- 2 fotot
- 2 ankeeti
Viisalõiv Turismi viisa 60 Eur
Kommentaarid NB! Malaaria oht aastaringselt.
Riiki sisenemiseks on kohustuslik esitada rahvusvaheline kollapalaviku vastu vaktsineerimist tõendav dokument.

Seoses pingelise olukorraga regioonis soovitame Kesk-Aafrika Vabariiki reisisihtkohana vältida ja kõigil riigis olevatel Eesti kodanikel soovitame riigist lahkuda.
Veeb http://ambassaderca.be
Email E-post

Näidatud andmed on esitatud vaid informatiivsetel eesmärkidel ja sellega ei seostu konkreetseid lubadusi. Reisiekspert on teinud kõik endast oleneva, et tagada andmete täpsus. Kolmandatel osapooltel (nt saatkonnad) on õigus oma andmeid etteteatamata muuta ja kõik muutused ei ole alati siin kajastatud. Viisade vormistamisel lisanduvad teenustasud vastavalt Reisieksperdi hinnakirjale.

Tellimisvorm

Kas soovite reisi siia riiki?

Palun saatke meile vabas vormis tellimus.
Sellel lehel kuvame lennuhindu populaarsematesse sihtkohtadesse. Vaikimisi vaates on kuvatud mõned juhuslikud populaarsemad lennuhinnad. Teid huvitava hinna leidmiseks palun valige sobilik kombinatsioon algpunktist, sihtkohast ja lennufirmast (päringu toimimiseks on nõutav vähemalt üks valik). Klikates viidet hinnainfo kuvame lisateavet ja teil on võimalik meile saata soovitud lennuhinna kohta tellimus.

Näidatud hinnad on "hind alates" tüüpi ja märgivad soodsaimat antud tingimustele vastavat meile teadaolevat hinda. Teie valitud reisitingimuste puhul võib hind erineda sellest alghinnast.

Reklaam