Omaan - viisainfo
Selle riigi viisainfo
Eesti pass Eesti kodanik võib viisat taotleda piirilt Muscati lennujaamas (pass peab kehtima 6 kuud peale riigist lahkumist) ning tasuda tuleb ca. 20 EUR.
Omaan aktsepteerib riiki sisenemisel ka Dubai või Katari viisat. Dubai Emiraadi viisa peab Omaani saabumisel kehtima vähemalt 21 päeva.

Alates 21.03.2018. a saab turismiviisat taotleda enne reisi elektroonselt lehel www.rop.gov.om.
Saatkond Clayallee 82, D-14195 Berliin
Telefon (+49 30) 810050
Telefaks (+49 30) 81005199
Avatud E-R 8.30-17.30
Dokumendid - pass (kehtib 6 kuud pärast riigist lahkumist)

Ooteaeg 1-2 nädalat
Kommentaarid NB! Malaaria oht aastaringselt

Isikud, kes läbivad Omaani lennutransiidiga saavad viibida kuni 6 tundi lennujaama transiiditsoonis ilma viisata. Kui transiidiks kuluv aeg on pikem, siis kuni 24-tunnise transiidi ja lennupiletite olemasolul on viisa tasuta. Kuni 72-tunnise transiidi korral väljastatakse transiitviisa 5 omaani riaali eest (u 9,65 eurot). Kuni 17-aastased noored ei pea transiitviisa eest maksma.
Email E-post

Näidatud andmed on esitatud vaid informatiivsetel eesmärkidel ja sellega ei seostu konkreetseid lubadusi. Reisiekspert on teinud kõik endast oleneva, et tagada andmete täpsus. Kolmandatel osapooltel (nt saatkonnad) on õigus oma andmeid etteteatamata muuta ja kõik muutused ei ole alati siin kajastatud. Viisade vormistamisel lisanduvad teenustasud vastavalt Reisieksperdi hinnakirjale.

Tellimisvorm

Kas soovite reisi siia riiki?

Palun saatke meile vabas vormis tellimus.
Sellel lehel kuvame lennuhindu populaarsematesse sihtkohtadesse. Vaikimisi vaates on kuvatud mõned juhuslikud populaarsemad lennuhinnad. Teid huvitava hinna leidmiseks palun valige sobilik kombinatsioon algpunktist, sihtkohast ja lennufirmast (päringu toimimiseks on nõutav vähemalt üks valik). Klikates viidet hinnainfo kuvame lisateavet ja teil on võimalik meile saata soovitud lennuhinna kohta tellimus.

Näidatud hinnad on "hind alates" tüüpi ja märgivad soodsaimat antud tingimustele vastavat meile teadaolevat hinda. Teie valitud reisitingimuste puhul võib hind erineda sellest alghinnast.

Reklaam