Iisrael - viisainfo
Selle riigi viisainfo
Eesti pass Viisavaba kuni 90 päeva 6 kuu jooksul. Pass peab olema kehtiv vähemalt 6 kuud pärast saabumispäeva.
Hall pass Viisa on vajalik. Palun esitage vajalikud dokumendid.Tähtaeg: umbes 2 nädalat konsulaadi siseselt. Viisat ei saa taodelda läbi reisibüroo. Klient peab ise saatknda kohale minema.
Vene pass Viisavaba kuni 90 päeva 6 kuu jooksul. Peab olema Eesti elamisluba. Pass peab olema kehtiv vähemalt 6 kuud pärast saabumispäeva.
Saatkond Yrjönkatu 36 A, 00100 Helsinki
Telefon +358 9 681 20 20; +358-(0)9-68120233
Telefaks +358 9 135 69 59
Avatud Viisaosakond E-R 10:00-13:00, 13.00-15.00 (saab helistada)
Dokumendid - Pass, kehtiv vähemalt 6 kuud peale viisa kehtivuse lõppu
- passikoopia
- ankeet
- 2 fotot
- edasi-tagasi piletid
- majutuse kinnitus
- pangakonto väljavõte 3 viimast kuud (panga templiga, originaal) / riigis viibimiseks vajalikud rahalised vahendid


LISADA KUTSEGA REISI KORRAL:
- firmakutse (originaal), mis peab olema adresseeritud Iisraeli Saatkonnale Helsingis. Kutses peab olema ära märgitud kumb pool katab kulud, isegi kui see juba Eesti poolses kirjas on välja toodud.
- kui kutsub tuttav külla, on vajalik märkida kutsuja andmed ankeeti, eraldi kutse pole vajalik
- töökoha garantiikiri (oluline, et on märgitud kuupäev, millal alustati tööd selles firmas ja kulude kate)

NB! Iisraeli sisenemisel / väljumisel pannakse piiril passi riiki sissesõidu- ja väljasõidutemplid. Juhul, kui isikul on plaanis sama passiga hiljem külastada mõnda
araabia riiki (v.a. Egiptus või Jordaania), siis tuleb EELNEVALT täita vorm ja esitada koos passiga piiril. Kindlasti tuleb EELENVALT teavitada ka piirikontrolli, et sissesõidu- ja väljasõidutemplit passi ei löödaks, vaid lüüakse mõlemad templid vormile 17L. Iisraelist väljumisel , ei võeta ära vormi 17L , vajadusel on
see hiljem kinnituseks, et passi omanik on eelnevalt Iisraelis viibinud.
Viisalõiv 19 eur
Ooteaeg - u. 1 nädalat konsulaadi siseselt
Kommentaarid - viisa väljastatakse maksimaalselt kaheks sissesõiduks. Erakutsega võimalik mitmekordset taotleda.
- viisa antakse max viibimisega 1 kuu Iisraelis, viisa peale märgitakse ajavahemik 3 kuud, mis hakkab kehtima alates väljastamise kuupäevast ja selle aja jooksul tohib siseneda Iisraeli.
Veeb http://embassies.gov.il/helsinki-en/Pages/default.aspx
Email E-post

Näidatud andmed on esitatud vaid informatiivsetel eesmärkidel ja sellega ei seostu konkreetseid lubadusi. Reisiekspert on teinud kõik endast oleneva, et tagada andmete täpsus. Kolmandatel osapooltel (nt saatkonnad) on õigus oma andmeid etteteatamata muuta ja kõik muutused ei ole alati siin kajastatud. Viisade vormistamisel lisanduvad teenustasud vastavalt Reisieksperdi hinnakirjale.
Viisaankeedid

Tellimisvorm

Kas soovite reisi siia riiki?

Palun saatke meile vabas vormis tellimus.
Sellel lehel kuvame lennuhindu populaarsematesse sihtkohtadesse. Vaikimisi vaates on kuvatud mõned juhuslikud populaarsemad lennuhinnad. Teid huvitava hinna leidmiseks palun valige sobilik kombinatsioon algpunktist, sihtkohast ja lennufirmast (päringu toimimiseks on nõutav vähemalt üks valik). Klikates viidet hinnainfo kuvame lisateavet ja teil on võimalik meile saata soovitud lennuhinna kohta tellimus.

Näidatud hinnad on "hind alates" tüüpi ja märgivad soodsaimat antud tingimustele vastavat meile teadaolevat hinda. Teie valitud reisitingimuste puhul võib hind erineda sellest alghinnast.

Reklaam