India - viisainfo
Selle riigi viisainfo
Eesti pass NB! Alates 01.05.2015 saavad Eesti kodanikud taotleda e-Visat ühekordse sisenemisega kuni 30 päevaks (ETA kinnitus saadetakse e-mailile, see tuleb välja trükkida ja reisile kaasa võtta). Viisalõiv on 80 USD (+teenustasu), mis tuleb tasuda vähemalt 4 päeva enne reisi. Taotlusesse on vajalik üles laadida foto (jpeg-failid mõõtudega vähemalt 350x350px ja suurusega 10 KB kuni 300 KB) ja passikoopia (pdf-failina).
Rohkem informatsiooni leiate siit: indianvisaonline.gov.in/visa/tvoa.html.
Hall pass Tingimused samad nagu Eesti passi puhul, ainult viisa kehtib maksimum 1 kuu (ühekordne sisenemine). Vajalik ka ID-kaardi koopia. Seisuga 12.10.2018 ei võta saatkond vastu halle passe.
Vene pass Tingimused samad nagu sinise passi puhul
Tähtaeg: u. 3 nädalat konsulaadi siseselt.
Saatkond Finland, Helsinki, Kulosaarentie 32, 00570
Telefon +358 9 228 99 10
Telefaks +358 9 622 12 08
Avatud E-R Soomes viisade sisse andmine 09:00-12:00, viisade kätte saamine 15:00-16:30
Dokumendid TURISMIREISI KORRAL VAJALIKUD:
- pass, kehtiv vähemalt 6 kuud pärast eeldatavat Indiast lahkumise kuupäeva. Passis peab olema vähemalt 2 kõrvuti lehekülge.
- 1 ankeet (al. 25.mai 2011 ei tohi olla käsitsi täidetud, vaid saatkonna onlines täidetud ja siis prinditud (EI TOHI olla kahepoolne print!). Ankeedil peab olema kaks allkirja: üks ankeedi lõpus ning teine ankeedi foto all.) NB! Lisainfo: ankeedil on küsimused "References in India and Finland":References in India- ärireisi korral info kutsuja firma kohta, turismireisi korral hotelli info (nimi, aadress, telefon)
References in Finland- kontaktisik kes on Eestis.
- 1 foto (mõõt peab olema 5x5 cm)
- viisalõivu maksekorraldus

LISADA KUTSEGA REISI KORRAL:
- firmakutse
- erakutse (originaal ja notariaalselt kinnitatud)
- töökoha garantiikiri inglise keeles
- edasi-tagasi lennupiletite broneering
Viisalõiv - 6-kuuline viisa 98 EUR
- transiitviisa 22 EUR
- äriviisa (12 kuuks) 117 EUR
- Vene rahvusest kodanikele 40 EUR (kõik ühekordse sisenemisega viisatüübid)
Tasumine ülekandega (vajalik panga ülekande koopia) Nordea, IBAN: FI96 2066 1800 0174 23, SWIFT: NDEAFIHH. Seletusse kirjutada ankeedi nr FINH008... , nimi ja viisatüüp (kaasa tuleb võtta maksekorraldus)
Ooteaeg Turistiviisa 4-5 tööpäeva. Kiirviisa 1,5 tööpäevaga. E-viisa vormistatakse vähemalt 4 päeva enne reisi.

Kiirviisa korral lisandub viisalõivule 43 EUR ning esitada inglisekeelne kiri, mis kinnitab, et viisaga on kiire.
Veeb http://www.indianembassy.fi
Email E-post
Teave ankeedi kohta Printida välja täidetud ankeet. Ankeeti saab täita siin: https://indianvisaonline.gov.in/visa/

Näidatud andmed on esitatud vaid informatiivsetel eesmärkidel ja sellega ei seostu konkreetseid lubadusi. Reisiekspert on teinud kõik endast oleneva, et tagada andmete täpsus. Kolmandatel osapooltel (nt saatkonnad) on õigus oma andmeid etteteatamata muuta ja kõik muutused ei ole alati siin kajastatud. Viisade vormistamisel lisanduvad teenustasud vastavalt Reisieksperdi hinnakirjale.

Tellimisvorm

Kas soovite reisi siia riiki?

Palun saatke meile vabas vormis tellimus.
Sellel lehel kuvame lennuhindu populaarsematesse sihtkohtadesse. Vaikimisi vaates on kuvatud mõned juhuslikud populaarsemad lennuhinnad. Teid huvitava hinna leidmiseks palun valige sobilik kombinatsioon algpunktist, sihtkohast ja lennufirmast (päringu toimimiseks on nõutav vähemalt üks valik). Klikates viidet hinnainfo kuvame lisateavet ja teil on võimalik meile saata soovitud lennuhinna kohta tellimus.

Näidatud hinnad on "hind alates" tüüpi ja märgivad soodsaimat antud tingimustele vastavat meile teadaolevat hinda. Teie valitud reisitingimuste puhul võib hind erineda sellest alghinnast.

Reklaam