Tai - viisainfo
Selle riigi viisainfo
Eesti pass Alates 24.01.2014 saavad Eesti kodanikud reisida Taisse turismi eesmärgil viisavabalt ning viibida Tais järjest viisata kuni kolmkümmend päeva. Kui soovitakse viibida Tais kauem kui 30 päeva, tuleb taotleda viisa.
Hall pass Halli passi omanikele (Eesti elamisloaga) vormistatakse viisa Tai saatkonnas Helsingis juhul kui viimase 3 kuu kontojääk on üle 600 euro. Kui on vähem, vormistatakse viisa saatkonnas Berliinis.
Viisa vormistamise tingimused on samasugused, kui Eesti passi omanikel.
Lisa tingimused:
Saatkonna töötajatel on õigus nõuda lisadokumente, mida nad peavad vajalikuks.
Saatkonna töötajatel on õigus ära öelda viisa andmisest.
Vene pass Viisavaba kuni 30 päeva
Saatkond Finland, Helsinki, Bulevardi 12 (Second floor)
Telefon +358 9 61226412, +358 9 612 2640 (13:30-16:00)
Telefaks +358 9 61226466
Avatud E-R 09:00-11.45, kätte 14:00-16:00
Dokumendid KÕIK DOKUMENDID PEAVAD OLEMA 100% KORRAS JA INGLISE KEELES!
- pass, kehtiv vähemalt 6 kuud riiki sisenemisel
- passikoopia
- 1 ankeet (100% korrektselt täidetud, koos täpsete aadressidega/posti indeksitega, sugulase kontakt (ei sobi reisibüroo kontakt), sinine pastakas, ei sobi koopia)
- 1 foto 3,5 x 4,5 cm (tehtud viimase 6 kuu jooksul)
- valmis lennupiletite koopia või elektroonilised lennupiletid (ükski segment ei tohi olla broneering!)
Mitmekordse sisenemisega viisa puhul peab pilet olema ka igal sisenemisel ja väljumisel.
- INGLISEKEELNE pangaväljavõte - viisataotlejatel peab olema saldo 600 eur või 1200 eur pere (abielus või ühe nimega alla 18a lapsed) kohta, võib olla internetipangast võetud (sobib hetkel ainult Swedbank). SEB Pank, Nordea Pank ja Sampo Pank pangaväljavõtted vaja originaal paber pangast. Vabaabielus olevatel inimestel peab olema igal ühel pangaväljavõte. Kui on erinevad nimed, siis koopia koos inglise keelse tõlkega abielu-/sünnitunnistusest.
Viisalõiv - 1-kordne turismiviisa 30 EUR
- 2-kordne turismiviisa 60 EUR
- 3-kordne turismiviisa 90 EUR
- transiitviisa, iga sisenemine 25 EUR
- non-immigrant viisasid ja aastast multiple entry viisat üle 50 aastastele - vormistamine ainult Stockholmis asuvas Tai saatkonnas. Täpsustage nõutavaid dokumente.
Tasumine sularahas.
Ooteaeg - 4 päeva konsulaadi siseselt (kui reisija viib ise passi saatkonda)
- 7 päeva konsulaadi siseselt (kui passi viib saatkonda esindaja või reisibüroo)
Kommentaarid NB! 1-kordne turismiviisa on kehtiv kuni 3 kuud pärast enter before kuupäeva, 2- ja 3-kordne turismiviisa on kehtiv kuni 3 kuud enter before kuupäevast. Korraga võib ühel sisenemisel riigis olla maksimum 60 päeva.
- P.S. Taimaalt lahkumiseks tuleb tasuda piiri peal maalt lahkumismaks, kui see ei ole lennupiletite hinnas (enamasti siiski on).
Saatkond ei tühista ega ei pikenda olemasolevat viisat.

Alates 01.10.13 asub saatkond uuel aadressil Bulevardi 12 (Second floor).

Kui laps reisib koos vanemaga ja on märgitud vanema passi, siis on vajalik lapse foto kinnitada vanema viisa ankeedi külge.

LISA TRANSIITVIISA PUHUL:
- põhimaa viisa

LISA KUTSEGA REISI KORRAL:
- firmakutse (koopia aktsepteeritav)
Veeb http://www.thaiembassy.org/helsinki/en/home
Email E-post
Teave ankeedi kohta Võib kasutada failist väljatrükitud ankeeti.


Näidatud andmed on esitatud vaid informatiivsetel eesmärkidel ja sellega ei seostu konkreetseid lubadusi. Reisiekspert on teinud kõik endast oleneva, et tagada andmete täpsus. Kolmandatel osapooltel (nt saatkonnad) on õigus oma andmeid etteteatamata muuta ja kõik muutused ei ole alati siin kajastatud. Viisade vormistamisel lisanduvad teenustasud vastavalt Reisieksperdi hinnakirjale.

Tellimisvorm

Kas soovite reisi siia riiki?

Palun saatke meile vabas vormis tellimus.
Sellel lehel kuvame lennuhindu populaarsematesse sihtkohtadesse. Vaikimisi vaates on kuvatud mõned juhuslikud populaarsemad lennuhinnad. Teid huvitava hinna leidmiseks palun valige sobilik kombinatsioon algpunktist, sihtkohast ja lennufirmast (päringu toimimiseks on nõutav vähemalt üks valik). Klikates viidet hinnainfo kuvame lisateavet ja teil on võimalik meile saata soovitud lennuhinna kohta tellimus.

Näidatud hinnad on "hind alates" tüüpi ja märgivad soodsaimat antud tingimustele vastavat meile teadaolevat hinda. Teie valitud reisitingimuste puhul võib hind erineda sellest alghinnast.

Reklaam