Araabia Ühendemiraadid - viisainfo
Selle riigi viisainfo
Eesti pass Eesti kodanikud võivad Araabia Ühendemiraatides viibida viisavabalt kuni 90 päeva 180 päeva jooksul. Reisidokument peab kehtima vähemalt 6 kuud riiki sisenemisel.
Hall pass Ei aksepteerita Eesti halli välismaalase passi!
Viisat saada pole võimalik!
Vene pass Alates 01.02.2017 saavad Venemaa kodanikud taotleda tasuta külastusviisat (visit visa) piiril kuni 30ks päevaks.
Saatkond Germany, Berliin, Hiroshimastr. 18-20, 10785
Telefon (+ 49) 3051 6516
Telefaks (+ 49) 3051 6900
Avatud E-R 9.00-12.00
Dokumendid - pass (kehtiv vähemalt 6 kuud turismireisi korral)
- värviline sisseskanneeritud passikoopia!
- elektrooniline foto (ca 40 KB, jpg või gif tüüpi foto)
- ankeet (täidetud arvutis trükitähtedega)
- piletid või broneering
- majutuse broneering
Ooteaeg 2-10 tööpäeva - normaalviisa
NB! Araabia Ühendemiraatides on puhkepäevad reede ja laupäev.
Kommentaarid - Puhkusepakettide korral taotleb viisa reisikorraldaja, reisija ise seda teha ei saa.Viisa saadetakse piirile. Viisa saamine raskendatud Iisraeli viisa olemasolul (Üldjuhul viisat ei saa.)
Piiril peab olema ette näidata kutse või majutuse voutšer ning kulude katmise garantii.
NB! Vallalistel üksireisivatel alla 30-aastastel naistel Araabia Ühendemiraatide viisa saamine raskendatud.
Veeb www.uae-embassy.de
Email E-post
Teave ankeedi kohta Traditsiooniline universaalne viisa-ankeet puudub. Kliendi info esitatakse reisibüroo partnerile vastava partneri poolt näidatud vormis.

Näidatud andmed on esitatud vaid informatiivsetel eesmärkidel ja sellega ei seostu konkreetseid lubadusi. Reisiekspert on teinud kõik endast oleneva, et tagada andmete täpsus. Kolmandatel osapooltel (nt saatkonnad) on õigus oma andmeid etteteatamata muuta ja kõik muutused ei ole alati siin kajastatud. Viisade vormistamisel lisanduvad teenustasud vastavalt Reisieksperdi hinnakirjale.

Tellimisvorm

Kas soovite reisi siia riiki?

Palun saatke meile vabas vormis tellimus.
Sellel lehel kuvame lennuhindu populaarsematesse sihtkohtadesse. Vaikimisi vaates on kuvatud mõned juhuslikud populaarsemad lennuhinnad. Teid huvitava hinna leidmiseks palun valige sobilik kombinatsioon algpunktist, sihtkohast ja lennufirmast (päringu toimimiseks on nõutav vähemalt üks valik). Klikates viidet hinnainfo kuvame lisateavet ja teil on võimalik meile saata soovitud lennuhinna kohta tellimus.

Näidatud hinnad on "hind alates" tüüpi ja märgivad soodsaimat antud tingimustele vastavat meile teadaolevat hinda. Teie valitud reisitingimuste puhul võib hind erineda sellest alghinnast.

Reklaam