Sri Lanka - viisainfo
Selle riigi viisainfo
Eesti pass Alates 01. jaanuarist 2012 peavad kodanikud viisavabalt Sri Lankasse sõitmiseks viisata turistidena või äriasjus kuni 30 päevaks enne reisi registreerima end elektroonilises reisisüsteemis eta.gov.lk (Electronic Travel Authorisation). Riiki registreerimine maksab 20 USDi/inimene. Alates 01.03.2017 maksab riiki registreerimine 35 USDi/inimene.
Hall pass Tingimused samad nagu Eesti passi puhul.
Vene pass Tingimused samad nagu sinise passi puhul.
Saatkond Sweden, Stockholm, Strandvägen 39, Box 24055, S-104 50
Telefon +468 663 6523
Telefaks +468 660 0089
Avatud E-R 9.00-16.45
Dokumendid - pass, kehtiv vähemalt 6 kuud peale viisa kehtivuse lõppu
- kinnituse koopia registreerimisest ETA (Electronic Travel Authorisation) keskkonnas
- edasi-tagasi piletite broneering
- tõestus rahalistest vahenditest
Viisalõiv Kahekordne viisa u. 20 USD /in. kohta. Alates 01.03.2017 on ETA hinnaks 35 USD.
Veeb http://www.stockholm.embassy.gov.lk/visas.html
Email E-post
Teave ankeedi kohta Registreerida saab siin: ETA (Electronic Travel Authorisation) www.eta.gov.lk

Näidatud andmed on esitatud vaid informatiivsetel eesmärkidel ja sellega ei seostu konkreetseid lubadusi. Reisiekspert on teinud kõik endast oleneva, et tagada andmete täpsus. Kolmandatel osapooltel (nt saatkonnad) on õigus oma andmeid etteteatamata muuta ja kõik muutused ei ole alati siin kajastatud. Viisade vormistamisel lisanduvad teenustasud vastavalt Reisieksperdi hinnakirjale.

Tellimisvorm

Kas soovite reisi siia riiki?

Palun saatke meile vabas vormis tellimus.
Sellel lehel kuvame lennuhindu populaarsematesse sihtkohtadesse. Vaikimisi vaates on kuvatud mõned juhuslikud populaarsemad lennuhinnad. Teid huvitava hinna leidmiseks palun valige sobilik kombinatsioon algpunktist, sihtkohast ja lennufirmast (päringu toimimiseks on nõutav vähemalt üks valik). Klikates viidet hinnainfo kuvame lisateavet ja teil on võimalik meile saata soovitud lennuhinna kohta tellimus.

Näidatud hinnad on "hind alates" tüüpi ja märgivad soodsaimat antud tingimustele vastavat meile teadaolevat hinda. Teie valitud reisitingimuste puhul võib hind erineda sellest alghinnast.

Reklaam