Vietnam - viisainfo
Selle riigi viisainfo
Eesti pass Viisa on vajalik. Palun esitage vajalikud dokumendid konsulaadile.
Eesti kodanikel on võimalik taotleda viisat ka piirilt (Hanoi, Danang ja Ho Chi Minh lennujaamast). Selleks tuleb täita ankeet siin https://vietnamvisa.org/ ja 2 päeva jooksul tuleb e-mailile kinnitus mille alusel väljastatakse lennujaamas koha peal viisa. Nii viisa kinnituskiri kui ka e-maili teel saadetud maale sisenemise- ja väljumise ankeedid tuleb enne reisi välja printida, reisile kaasa võtta ja lisada 2 passifotot. Le
Hall pass Viisa on vajalik. Palun esitage vajalikud dokumendid.

NB! Saatkond väljastab viisa, aga ei garanteeri pääsemist riiki. Reisija peab andma kirjaliku nõusoleku, et on teadlik sellest, et viisa ei garanteeri 100% sisenemist riiki. Selle otsustab töötaja Vietnami piiripunktis.
Vene pass Viisavaba, kui reisitakse turismieesmärgil kuni 15 päeva. Vajalik pass, mis peab kehtima riiki sisenedes vähemalt 15 päeva. Kehtiv tagasisõidu pilet, mis tõestab et riigis viibitakse alla 15 päeva.
Saatkond Kulosaarentie 12, 00570 Helsinki
Telefon +358 505448803, +358-9- 622 99 00
Telefaks +358 9 622 99 022
Avatud 09:00-12:00 (viisade sisse viimine), 14:00-17:00 (viisade kätte saamine)
Dokumendid - pass, kehtiv vähemalt 6 kuud peale reisi
- 1 ankeet
- 1 foto (4x6 cm)

LISADA TRANSIITVIISA PUHUL:
- edasi-tagasi piletite broneering
- põhimaa viisa

LISADA KUTSEGA REISI KORRAL:
- kutse (kutsuja peab pöörduma Vietnami Välisministeeriumis antakse luba ja see faksitakse otse
saatkonda)
- töökoha garantiikiri
- edasi-tagasi piletite broneering
Viisalõiv - täiskasvanud ja laps oma passiga 45 EUR (ühekordne viisa, kehtib 1 kuu), 70 eur (kahekordne viisa, kehtib 1 kuu).
Ooteaeg 5 tööpäeva konsulaadi siseselt
Kommentaarid Kui saata täidetud ankeet ja pilt faxiga saatkonda enne passide viimist (ca 3 tööpäeva enne), siis saab viisa kätte ühe päevaga. Hea oleks enne saatkonnast üle küsida, kas nad on Vietnamist viisaloa kätte saanud.
Eesti kodanikel on võimalik taotleda viisat ka piirilt.
Veeb https://vnembassy-helsinki.mofa.gov.vn/
Email E-post
Teave ankeedi kohta Võib kasutada failist väljatrükitud ankeeti.

Näidatud andmed on esitatud vaid informatiivsetel eesmärkidel ja sellega ei seostu konkreetseid lubadusi. Reisiekspert on teinud kõik endast oleneva, et tagada andmete täpsus. Kolmandatel osapooltel (nt saatkonnad) on õigus oma andmeid etteteatamata muuta ja kõik muutused ei ole alati siin kajastatud. Viisade vormistamisel lisanduvad teenustasud vastavalt Reisieksperdi hinnakirjale.
Viisaankeedid

Tellimisvorm

Kas soovite reisi siia riiki?

Palun saatke meile vabas vormis tellimus.
Sellel lehel kuvame lennuhindu populaarsematesse sihtkohtadesse. Vaikimisi vaates on kuvatud mõned juhuslikud populaarsemad lennuhinnad. Teid huvitava hinna leidmiseks palun valige sobilik kombinatsioon algpunktist, sihtkohast ja lennufirmast (päringu toimimiseks on nõutav vähemalt üks valik). Klikates viidet hinnainfo kuvame lisateavet ja teil on võimalik meile saata soovitud lennuhinna kohta tellimus.

Näidatud hinnad on "hind alates" tüüpi ja märgivad soodsaimat antud tingimustele vastavat meile teadaolevat hinda. Teie valitud reisitingimuste puhul võib hind erineda sellest alghinnast.

Reklaam