Horvaatia - viisainfo
Selle riigi viisainfo
Eesti pass Eestlasele viisavaba 90 päeva poole aasta jooksul.

Hall pass - kui on olemas välismaalase pass ja Eesti elamisluba on reisimine viisavaba kuni 90 päeva poole aasta jooksul.
Vene pass - viisavaba, kui on piiril ette näidata hotelli broneering või kutse kuni 30 päeva. Kui neid pole, siis vaja saatkonnas viisa ette teha, v.t. tingimusi dokumentide alt.
Saatkond Finland, Helsinki, Eteläesplanadi 12, 1st fl. 00130
Telefon +358 9 622 22 32
Telefaks +358 9 6222 221
Avatud E-R 10-13
Dokumendid - pass, peab kehtima reisi ajal
- 1 ankeet
- 2 fotot

LISADA TURISMI KORRAL:
- edasi-tagasi piletite broneering
- hotelli broneering
- töökohatõend või pangatõend

LISADA KUTSEGA REISI KORRAL:
- firmakutse (originaal ja notariaalselt kinnitatud)
- erakutse (originaal ja notariaalselt kinnitatud)
- töökoha garantiikiri
- edasi-tagasi piletite broneering

Viisalõiv - 35 EUR (ühekordne viisa ja transiitviisa)
- 35 EUR (kahekordne viisa)
- 35 EUR (mitmekordne viisa)
- 55 EUR (buisness mitmekordne viisa)
- laps kuni 14 a. -50% viisalôivust.
Ooteaeg - 3-4 nädalat konsulaadi siseselt
Kommentaarid Alla 18 aasta vanused lapsed, juhul kui nad reisivad ilma oma vanemateta, vajavad riiki sisenemiseks ja riigist lahkumiseks mõlema vanema notariaalselt kinnitatud nõusolekut mis võib olla inglise keeles.

Välismaalased peavad oma viibimise Horvaatias registreerima. Registreerida tuleb end 48 tunni jooksul riiki saabumisest, Zagrebis saab registreerida politsei välismaalaste osakonnas aadressil Petrinjska 30. Väljaspool Zagrebi saab registreerida end lähimas politseijaoskonnas või turismiinfopunktis. Registreerimise nõue ei kehti juhul, kui te peatute hotellis või mõnes muus turistide majutuspaigas.

Riiki sisenemisel võidakse teie käest küsida tõendeid piisavate elatusvahendite ja majutuse olemasolu kohta. Kui peatute hotellis, on piisavate elatusvahendite piirmääraks 100 eurot päevas. Eraisiku juures peatumise korral on piirmääraks 50 eurot päevas. Piisavate elatusvahendite tõendamisel aktsepteeritakse ka krediitkaarte.
Email E-post
Teave ankeedi kohta Võib kasutada failist väljatrükitud ankeeti, aga trükkima peab kahepoolselt.

Näidatud andmed on esitatud vaid informatiivsetel eesmärkidel ja sellega ei seostu konkreetseid lubadusi. Reisiekspert on teinud kõik endast oleneva, et tagada andmete täpsus. Kolmandatel osapooltel (nt saatkonnad) on õigus oma andmeid etteteatamata muuta ja kõik muutused ei ole alati siin kajastatud. Viisade vormistamisel lisanduvad teenustasud vastavalt Reisieksperdi hinnakirjale.
Viisaankeedid

Tellimisvorm

Kas soovite reisi siia riiki?

Palun saatke meile vabas vormis tellimus.
Sellel lehel kuvame lennuhindu populaarsematesse sihtkohtadesse. Vaikimisi vaates on kuvatud mõned juhuslikud populaarsemad lennuhinnad. Teid huvitava hinna leidmiseks palun valige sobilik kombinatsioon algpunktist, sihtkohast ja lennufirmast (päringu toimimiseks on nõutav vähemalt üks valik). Klikates viidet hinnainfo kuvame lisateavet ja teil on võimalik meile saata soovitud lennuhinna kohta tellimus.

Näidatud hinnad on "hind alates" tüüpi ja märgivad soodsaimat antud tingimustele vastavat meile teadaolevat hinda. Teie valitud reisitingimuste puhul võib hind erineda sellest alghinnast.

Reklaam