Kreeka - viisainfo
Selle riigi viisainfo
Eesti pass Alates 1. maist 2004 võivad Eesti kodanikud siseneda Kreeka territooriumile nii kehtiva passi kui isikutunnistuse (ID-kaardi) alusel kuni 90 päevaks viisavabalt.

Kui Eesti kodanik soovib Kreekasse elama, tööle või õppima asuda või seal tööd otsida, peab ta riigis viibimise registreerima. Registreerimiseks tuleb pöörduda kohaliku pädeva ametiasutuse poole mitte hiljem kui kolme kuu möödudes riiki sisenemise päevast arvates.
Hall pass Alates 19. jaan. 2007 võivad välismaalase passi ja Eesti elamisloaga isikud viibida teises EL liikmesriigis (v.a. Suurbritannia ja Iirimaa) kuni 90 kalendripäeva poole aasta jooksul, mida arvestatakse esimesest riiki sisenemise kalendripäevast alates.
Vene pass Alates 21. detsember 2007 ei vaja Schengeni
ruumis reisimiseks viisat isikud, kes on Schengenisse mittekuuluvate riikide kodanikud ja määratlemata kodakondsusega isikud, kellel on elamisluba mõnes Schengeni liikmesriigis.

Viisa vormistab Saksa saatkond:
Saksamaa saatkond
Toom-Kuninga 11, 15048 Tallinn
Tel: 627 5303
Fax: 627 5305
Saatkond Pärnu mnt 12, Tallinn, 10148
Telefon 640 35 60
Telefaks 640 35 61
Dokumendid - pass, kehtiv vähemalt 3 kuud peale viisa kehtivuse lõppu
- 2 fotot
- 2 ankeeti

LISADA TURISMIREISI KORRAL:
- edasi-tagasi piletite broneering
- hotelli broneering
- töökohatõend (ingl. keeles)
- reisikindlustus ( originaal + koopia )
- pangakonto väljavõte või reisitÅ¡ekid (50 USD päeva/inimese kohta)

LISADA KUTSEGA REISI KORRAL:
- firmakutse, peab olema väljastatud Kreeka riigiorgani poolt või kinnitatud politseis, linnavalitsuses vms.
- erakutse (originaal ja notariaalselt kinnitatud) eriblanketil.
- töökoha garantiikiri
- reisikindlustus (originaal + koopia)
- edasi-tagasi piletite broneering
Viisalõiv
Ooteaeg - Punase passi puhul 2-3 tööpäeva konsulaadi siseselt.
- Halli passi puhul alates 15 päeva konsulaadi siseselt.
Kommentaarid Passis peab olema vähemalt 2 kõrvuti vaba lehekülge (vasakpoolse lehe peale pannakse viisa ja parempoolsele margid ja templid viisalõivu kohta)
- alla 16.a. reisiva lapse jaoks peab olema esitatud vanemate notariaalselt kinnitatud, inglise keelne nõusolek.
Viisa kättesaamiseks vôidakse nôuda originaalpileteid v.a. Eestist ja Soomest algavate charterlendude puhul.
- Saksamaa saatkond vormistab ainult punasele passile Kreeka viisat.
Email E-post
Teave ankeedi kohta Kõikide ankeetide puhul võib kasutada failist väljatrükitud ankeeti, aga trükkima peab kahepoolselt.

Näidatud andmed on esitatud vaid informatiivsetel eesmärkidel ja sellega ei seostu konkreetseid lubadusi. Reisiekspert on teinud kõik endast oleneva, et tagada andmete täpsus. Kolmandatel osapooltel (nt saatkonnad) on õigus oma andmeid etteteatamata muuta ja kõik muutused ei ole alati siin kajastatud. Viisade vormistamisel lisanduvad teenustasud vastavalt Reisieksperdi hinnakirjale.
Viisaankeedid
Majutusega seotud lisateave
  • Kõigis Kreeka hotellides kehtib majutusteenustele kuurordimaks, mida tuleb tasuda kohapeal majutusasutuses lisaks majutuse või reisipaketi hinnale. Alates 01.07.2020 kehtib Kreekas kord, kus hiljemalt 48 tundi enne reisi on vaja täita PLF-ankeet.
  • oleme teinud endast oleneva et eelpool toodud info oleks õige, kuid me ei saa vastutada kui kohalikud omavalitsused või riigiametkonnad maksumäärasid ja/või reegleid muutnud on ning muutused ei ole siin kajastatud

Tellimisvorm

Kas soovite reisi siia riiki?

Palun saatke meile vabas vormis tellimus.
Sellel lehel kuvame lennuhindu populaarsematesse sihtkohtadesse. Vaikimisi vaates on kuvatud mõned juhuslikud populaarsemad lennuhinnad. Teid huvitava hinna leidmiseks palun valige sobilik kombinatsioon algpunktist, sihtkohast ja lennufirmast (päringu toimimiseks on nõutav vähemalt üks valik). Klikates viidet hinnainfo kuvame lisateavet ja teil on võimalik meile saata soovitud lennuhinna kohta tellimus.

Näidatud hinnad on "hind alates" tüüpi ja märgivad soodsaimat antud tingimustele vastavat meile teadaolevat hinda. Teie valitud reisitingimuste puhul võib hind erineda sellest alghinnast.

Reklaam