Saksamaa - viisainfo
Selle riigi viisainfo
Eesti pass Alates 1. maist 2004 Eesti kodanikel õigus siseneda Saksamaa territooriumile nii kehtiva passi kui isikutunnistuse (ID-kaardi) alusel. Eesti kodanikel on võimalik viibida Saksamaal kuni 90 päeva viisavabalt.
Hall pass Alates 19. jaan. 2007 võivad välismaalase passi ja Eesti elamisloaga isikud viibida teises EL liikmesriigis (v.a. Suurbritannia ja Iirimaa) kuni 90 kalendripäeva poole aasta jooksul, mida arvestatakse esimesest riiki sisenemise kalendripäevast alates.
Vene pass Alates 21. detsember 2007 ei vaja Schengeni
ruumis reisimiseks viisat isikud, kes on Schengenisse mittekuuluvate riikide kodanikud ja määratlemata kodakondsusega isikud, kellel on elamisluba mõnes Schengeni liikmesriigis.
Saatkond Estonia, Tallinn, Toom-Kuninga 11, 15048
Telefon 6 27 53 00; 6275 303 (viisaosakond)
Telefaks 6 27 53 04; 6275 305 (viisaosakond)
Avatud E-N 08.00-17.00; R 08.00-14.00
Dokumendid - pass, kehtiv vähemalt 3 kuud peale viisa kehtivuse lõppu
- isikutel, kellel ei ole Eesti kodakondsust, peab olema passis Eesti elamisluba, mis on kehtiv vähemalt 3 kuud peale reisi lõppu või ID-kaardi koopia (mõlemast poolest)
- 2 fotot, dokumendiformaat. NB! Fotod lisada lahtiselt ankeedi juurde.
- 2 ankeeti

LISADA TURISMIREISI KORRAL:
- edasi-tagasi piletite broneering
- hotelli broneering
- töökohatõend
- reisikindlustus+koopia
- pangakonto väljavõte või reisitsekid (50 EUR päeva/inimese kohta)
- reisibüroo kiri

LISADA TRANSIITVIISA PUHUL:
- põhimaa viisa
- reisikindlustus + koopia
- edasi-tagasi piletite broneering

LISADA KUTSEGA REISI KORRAL:
- firmakutse (originaal)
- erakutse (originaal ja notariaalselt kinnitatud)
- kutsest koopia
- reisikindlustus + koopia
- töökoha garantiikiri
- edasi-tagasi piletite broneering
- reisibüroo kiri
Viisalõiv turismiviisa 60 EUR
turismiviisa Vene Föderatsiooni ja Ukrain kodanikele 35 EUR
Ooteaeg Kui viisaavaldus on esitatud koos kõigi vajalike dokumentidega ja nende kontrollimise tulemus on positiivne, väljastatakse viisa enamikel juhtudel 24 tunni jooksul.
Kommentaarid - Saksa saatkond vormistab saksa ja hispaania viisasid, punasele passile ka Hollandi, Belgia, Luxemburgi ja Kreeka viisasid.
- Laps, kes reisib ainult koos ühe lapsevanemaga, peab olema esitatud saatkonnale teise lapsevanema poolt kirjalik notariaalselt kinnitatud nõusolek.
- Laps, kes on vanema passis ja reisib koos temaga, peab lisama 2 fotot ning lapse elamisluba peab samuti olema vanema passis


Veeb http://www.tallinn.diplo.de
Email E-post
Teave ankeedi kohta Võib kasutada failist väljatrükitud ankeeti, aga trükkima peab kahepoolselt (antud juhul ühele lehele).

Näidatud andmed on esitatud vaid informatiivsetel eesmärkidel ja sellega ei seostu konkreetseid lubadusi. Reisiekspert on teinud kõik endast oleneva, et tagada andmete täpsus. Kolmandatel osapooltel (nt saatkonnad) on õigus oma andmeid etteteatamata muuta ja kõik muutused ei ole alati siin kajastatud. Viisade vormistamisel lisanduvad teenustasud vastavalt Reisieksperdi hinnakirjale.
Viisaankeedid

Tellimisvorm

Kas soovite reisi siia riiki?

Palun saatke meile vabas vormis tellimus.
Sellel lehel kuvame lennuhindu populaarsematesse sihtkohtadesse. Vaikimisi vaates on kuvatud mõned juhuslikud populaarsemad lennuhinnad. Teid huvitava hinna leidmiseks palun valige sobilik kombinatsioon algpunktist, sihtkohast ja lennufirmast (päringu toimimiseks on nõutav vähemalt üks valik). Klikates viidet hinnainfo kuvame lisateavet ja teil on võimalik meile saata soovitud lennuhinna kohta tellimus.

Näidatud hinnad on "hind alates" tüüpi ja märgivad soodsaimat antud tingimustele vastavat meile teadaolevat hinda. Teie valitud reisitingimuste puhul võib hind erineda sellest alghinnast.

Reklaam