Küpros - viisainfo
Selle riigi viisainfo
Eesti pass Alates 1.maist 2004 võivad Eesti kodanikud riiki siseneda viisavabalt 90 päevaks kehtiva passi kui isikutunnistuse (ID-kaart) alusel.

Eesti kodanik soovib riiki elama, tööle või õppima asuda või seal tööd otsida, peab ta riigis viibimise registreerima. Registreerimiseks tuleb pöörduda kohaliku pädeva ametiasutuse poole mitte hiljem kui kolme kuu möödudes riiki sisenemise päevast arvates.
Hall pass Alates 19. jaan. 2007 võivad välismaalase passi ja Eesti elamisloaga isikud viibida teises EL liikmesriigis (v.a. Suurbritannia ja Iirimaa) kuni 90 kalendripäeva poole aasta jooksul, mida arvestatakse esimesest riiki sisenemise kalendripäevast alates.
Vene pass Palun esitage vajalikud dokumendid. Viisa tasuta.
Saatkond Finland, Helsinki, Bulevardi 5 A 19, 00120
Telefon +358 9 696 28 20
Telefaks (+358 9) 677428
Avatud E-R 10.00-12.00
Dokumendid - pass, mis peab olema kehtiv veel vähemalt 6 kuud peale Küproselt naasmist (elamisluba vähemalt 3 kuud)
- 1 ankeet
- 1 foto
- tagasi tuleku pileti broneering
- hotelli broneering või kutse
- pagnaväljavõte (tõestamaks et on rahalisi vahendeid)
- töökoha tõend (originaal) koha peal tehakse koopiad, lastel koolitõend
- id kaart (originaal) koha peal tehakse koopiad
Viisalõiv ca 10.25 EUR
Ooteaeg 2-3 päeva konsulaadi siseselt.
Kui viisa soovitakse saada kätte samal päeval, mil see sisse anti siis tuleb see eelnevalt konsuliga kokku leppida!

Kommentaarid EESTI PASS peab olema kehtiv vähemalt 6 kuud peale Küproselt lahkumist. Kindlat rahasummat, mis piiri ületades vaja ette näidata, ei ole määratud, aktsepteeritakse ka krediitkaarte. Vajalikud on tagasisõidupilet ja majutus.
VENE PASS ja elamisluba peavad olema kehtivad veel vähemalt 3 kuud peale Küproselt naasmist.

Veeb http://www.cyprusembassy.fi
Email E-post
Teave ankeedi kohta Võib kasutada failist väljatrükitud ankeeti.

Näidatud andmed on esitatud vaid informatiivsetel eesmärkidel ja sellega ei seostu konkreetseid lubadusi. Reisiekspert on teinud kõik endast oleneva, et tagada andmete täpsus. Kolmandatel osapooltel (nt saatkonnad) on õigus oma andmeid etteteatamata muuta ja kõik muutused ei ole alati siin kajastatud. Viisade vormistamisel lisanduvad teenustasud vastavalt Reisieksperdi hinnakirjale.
Viisaankeedid

Tellimisvorm

Kas soovite reisi siia riiki?

Palun saatke meile vabas vormis tellimus.
Sellel lehel kuvame lennuhindu populaarsematesse sihtkohtadesse. Vaikimisi vaates on kuvatud mõned juhuslikud populaarsemad lennuhinnad. Teid huvitava hinna leidmiseks palun valige sobilik kombinatsioon algpunktist, sihtkohast ja lennufirmast (päringu toimimiseks on nõutav vähemalt üks valik). Klikates viidet hinnainfo kuvame lisateavet ja teil on võimalik meile saata soovitud lennuhinna kohta tellimus.

Näidatud hinnad on "hind alates" tüüpi ja märgivad soodsaimat antud tingimustele vastavat meile teadaolevat hinda. Teie valitud reisitingimuste puhul võib hind erineda sellest alghinnast.

Reklaam