Portugal - viisainfo
Selle riigi viisainfo
Eesti pass Eesti kodanikel õigus viisata Portugalis viibida kuni 90 päeva poole aasta jooksul.
Hall pass Alates 19. jaan. 2007 võivad välismaalase passi ja Eesti elamisloaga isikud viibida teises EL liikmesriigis (v.a. Suurbritannia ja Iirimaa) kuni 90 kalendripäeva poole aasta jooksul, mida arvestatakse esimesest riiki sisenemise kalendripäevast alates.
Vene pass Alates 21. detsember 2007 ei vaja Schengeni
ruumis reisimiseks viisat isikud, kes on Schengenisse mittekuuluvate riikide kodanikud ja määratlemata kodakondsusega isikud, kellel on elamisluba mõnes Schengeni liikmesriigis.
Saatkond Unioninkatu 2200130 Helsingi, Soome
Telefon (358 9) 682 4370
Telefaks (358 9) 663 550
Dokumendid - passipilt
- ankeet
- pass, mille kehtivus vähemalt 3 kuud
- edasi-tagasi lennupiletid
- pangaväljavõte viimasest kolmest kuust
- hotellibroneering
- ravikindlustus
Viisalõiv


Ooteaeg Punane pass: alates 7 päeva konsulaadi siseselt
Hall pass: 2 nädalat konsulaadi siseselt
Kommentaarid - passi kättesaamisel tuleb esitada originaalpiletid.
- laps, kes reisib ainult ühe lapsevanemaga, peab olema esitatud saatkonnale teise lapsevanema notariaalselt kinnitatatus tôend.
Email E-post

Näidatud andmed on esitatud vaid informatiivsetel eesmärkidel ja sellega ei seostu konkreetseid lubadusi. Reisiekspert on teinud kõik endast oleneva, et tagada andmete täpsus. Kolmandatel osapooltel (nt saatkonnad) on õigus oma andmeid etteteatamata muuta ja kõik muutused ei ole alati siin kajastatud. Viisade vormistamisel lisanduvad teenustasud vastavalt Reisieksperdi hinnakirjale.
Viisaankeedid

Tellimisvorm

Kas soovite reisi siia riiki?

Palun saatke meile vabas vormis tellimus.
Sellel lehel kuvame lennuhindu populaarsematesse sihtkohtadesse. Vaikimisi vaates on kuvatud mõned juhuslikud populaarsemad lennuhinnad. Teid huvitava hinna leidmiseks palun valige sobilik kombinatsioon algpunktist, sihtkohast ja lennufirmast (päringu toimimiseks on nõutav vähemalt üks valik). Klikates viidet hinnainfo kuvame lisateavet ja teil on võimalik meile saata soovitud lennuhinna kohta tellimus.

Näidatud hinnad on "hind alates" tüüpi ja märgivad soodsaimat antud tingimustele vastavat meile teadaolevat hinda. Teie valitud reisitingimuste puhul võib hind erineda sellest alghinnast.

Reklaam