Norra - viisainfo
Selle riigi viisainfo
Eesti pass - Alates 1. maist 2004 on Eesti kodanikel võimalik riiki siseneda viisavabalt 90 päevaks kehtiva passi või isikutunnistuse (ID-kaart) alusel.
- Pass peab kehtima veel 3 kuud peale reisi lõppu.
- Viisavabalt Norras viibimine ei anna luba Norras töötamiseks.
- Pikemaks kui 90-päevaseks viibimiseks Norras tuleb taotleda elamisluba
Hall pass Alates 5. märtsist 2007 võivad välismaalase passi ja Eesti elamisloaga isikud viibida Norras kuni 90 kalendripäeva poole aasta jooksul, mida arvestatakse esimesest riiki sisenemise kalendripäevast alates.
Vene pass Alates 21. detsember 2007 ei vaja Schengeni
ruumis reisimiseks viisat isikud, kes on Schengenisse mittekuuluvate riikide kodanikud ja määratlemata kodakondsusega isikud, kellel on elamisluba mõnes Schengeni liikmesriigis.
Saatkond Estonia, Tallinn, Harju 6, IV korrus, 15054
Telefon 6 271 000
Telefaks 6 271 001
Avatud E - R 9:00 - 16:00. Lõuna: 12:30 - 13:00
Dokumendid - kehtiv pass või ametlik reisidokument, mis oleks kehtiv vähemalt 3 kuud peale taotletava viisa lõpukuupäeva;
NB! Kui pass või reisidokument ei ole kehtiv ühes või mitmes Schengeni riigis või kui üks või mitu Schengeni riiki ei tunnista antud reisidokumenti, on siiski võimalik taotleda viisat. Sellisel juhul on viisa piiratud nende Schengeni riikidega, mis tunnistavad antud passi või reisidokumenti.
- ettenähtud vormis viisataotlus;
- üks hiljutine fotot;
- Eesti elamisluba, mille kehtivusaeg ületab taotletava Schengeni viisa kehtivusaja vähemalt 3 kuu võrra;
- lennu- või laevapileti broneering tagasisõiduks;
- kinnitus majutuse ja maksuvõimelisuse kohta, näiteks eraisiku kinnitus kulutuste katmise kohta või kutse ametkonnalt või registreeritud firmalt. Eraisiku puhul peab olema garantiikiri, mille küllakutsuja peab laskma kohalikus politseiametis kinnitada.
Ooteaeg TÄHELEPANU! Viisa vormistamine reisibüroo kaudu pole võimalik!
7-10päeva minimaalselt konsulaadi siseselt
Kommentaarid - Iga viisataotlust käsitletakse eraldiseisva juhtumina ja lähtudes informatsioonist, mis antud juhul on esitatud.
- Saatkond on täielikult volitatud hindama esitatud dokumente ja nõudma lisadokumente.
- On keelatud muuta reisi sihtkohta või eesmärki peale viisa saamist.
- Esimesse Schengeni riiki sisenedes on Schengeni viisa omanik kohustatud läbima immigratsiooni kontrolli ja seega ei ole neil automaatselt garanteeritud sissepääsuõigust kuigi neil on Schengeni viisa.

Veeb http://www.norra.ee
Email E-post
Teave ankeedi kohta Nõutav on originaal-ankeedi esitamine. Siin toodud ankeet on kliendile vaid eelinfoks.

Näidatud andmed on esitatud vaid informatiivsetel eesmärkidel ja sellega ei seostu konkreetseid lubadusi. Reisiekspert on teinud kõik endast oleneva, et tagada andmete täpsus. Kolmandatel osapooltel (nt saatkonnad) on õigus oma andmeid etteteatamata muuta ja kõik muutused ei ole alati siin kajastatud. Viisade vormistamisel lisanduvad teenustasud vastavalt Reisieksperdi hinnakirjale.

Tellimisvorm

Kas soovite reisi siia riiki?

Palun saatke meile vabas vormis tellimus.
Sellel lehel kuvame lennuhindu populaarsematesse sihtkohtadesse. Vaikimisi vaates on kuvatud mõned juhuslikud populaarsemad lennuhinnad. Teid huvitava hinna leidmiseks palun valige sobilik kombinatsioon algpunktist, sihtkohast ja lennufirmast (päringu toimimiseks on nõutav vähemalt üks valik). Klikates viidet hinnainfo kuvame lisateavet ja teil on võimalik meile saata soovitud lennuhinna kohta tellimus.

Näidatud hinnad on "hind alates" tüüpi ja märgivad soodsaimat antud tingimustele vastavat meile teadaolevat hinda. Teie valitud reisitingimuste puhul võib hind erineda sellest alghinnast.

Reklaam