Taani - viisainfo
Selle riigi viisainfo
Eesti pass Viisavaba kuni 90 päeva 180 päeva jooksul kogu Euroopa kohta summaarselt.
Hall pass Alates 19. jaan. 2007 võivad välismaalase passi ja Eesti elamisloaga isikud viibida teises EL liikmesriigis (v.a. Suurbritannia ja Iirimaa) kuni 90 kalendripäeva poole aasta jooksul, mida arvestatakse esimesest riiki sisenemise kalendripäevast alates.
Vene pass Alates 21. detsember 2007 ei vaja Schengeni
ruumis reisimiseks viisat isikud, kes on Schengenisse mittekuuluvate riikide kodanikud ja määratlemata kodakondsusega isikud, kellel on elamisluba mõnes Schengeni liikmesriigis.
Saatkond Estonia, Tallinn, Wismari 5, 15047
Telefon 6 306 400
Telefaks 6 306 421
Avatud E-R 10.00-16.00
Dokumendid - pass, kehtiv vähemalt 3 kuud peale reisi
- 2 fotot, dokumendiformaat
- 2 ankeeti
- 2 lisaankeeti

LISADA TURISMIREISI KORRAL:
- edasi-tagasi piletite broneering
- hotelli broneering
- reisibüroo kiri, et klient on broneerinud ja maksunud reisi eest
NB! Viisa kättesaamisel tuleb esitada originaalpiletid!
- tõend pangast finantsvahendite olemasolu kohta

LISADA KUTSEGA REISI KORRAL:
- erakutse (originaal), külastaja nimi, periood, kulude kate, kutsuja andmed.
- firmakutse (aktsepteeritakse ka faksikutset), reisi eesmärk, viisataotleja nimi, periood, Taani firma kontaktandmed, kulude kate.
- edasi-tagasi piletite broneering
- pikema külastuse puhul töökohast või koolist garantiikiri

LISADA TRANSIITVIISA KORRAL:
- antakse max 5 päevaks, kui vajatakse multi transiiti äri eesmärgil, vajalik kiri töökohast, mis kirjeldab miks viisat vajatakse
- põhimaa viisa
- edasi-tagasi piletite broneeringKommentaarid Alla 18-aastastel üksi reisivatel noortel peab kaasas olema notariaalselt kinnitatud vanemate luba.
Veeb http://estland.um.dk/et/
Email E-post
Teave ankeedi kohta Võib kasutada failist väljatrükitud ankeeti.

Näidatud andmed on esitatud vaid informatiivsetel eesmärkidel ja sellega ei seostu konkreetseid lubadusi. Reisiekspert on teinud kõik endast oleneva, et tagada andmete täpsus. Kolmandatel osapooltel (nt saatkonnad) on õigus oma andmeid etteteatamata muuta ja kõik muutused ei ole alati siin kajastatud. Viisade vormistamisel lisanduvad teenustasud vastavalt Reisieksperdi hinnakirjale.
Viisaankeedid

Tellimisvorm

Kas soovite reisi siia riiki?

Palun saatke meile vabas vormis tellimus.
Sellel lehel kuvame lennuhindu populaarsematesse sihtkohtadesse. Vaikimisi vaates on kuvatud mõned juhuslikud populaarsemad lennuhinnad. Teid huvitava hinna leidmiseks palun valige sobilik kombinatsioon algpunktist, sihtkohast ja lennufirmast (päringu toimimiseks on nõutav vähemalt üks valik). Klikates viidet hinnainfo kuvame lisateavet ja teil on võimalik meile saata soovitud lennuhinna kohta tellimus.

Näidatud hinnad on "hind alates" tüüpi ja märgivad soodsaimat antud tingimustele vastavat meile teadaolevat hinda. Teie valitud reisitingimuste puhul võib hind erineda sellest alghinnast.

Reklaam