Suurbritannia - viisainfo
Selle riigi viisainfo
Eesti pass Eesti kodanikud võivad ilma viisata viibida Suurbritannia ja Põhja-Iirimaa Ühendkuningriigis kuni 180 päeva (6 kuud) korraga. (Aga mitte rohkem kui 180 päeva aastas.)
Hall pass Viisa on vajalik. Kõige pealt tuleb täita onlines ankeet https://www.gov.uk/apply-uk-visa ja seejärel leppida kokku kokkusaamine viisa keskuses. Vajalik Eesti elamisluba, kehtiv vähemalt 6 kuud pärast reisi.
REISIBÜROO KAUDU POLE VÕIMALIK VIISAT TAOTLEDA!
TAOTLEJA PEAB ISIKLIKULT PÖÖRDUMA ESINDUSE POOLE
Vene pass REISIBÜROO KAUDU POLE VÕIMALIK VIISAT TAOTLEDA!
TAOTLEJA PEAB ISIKLIKULT PÖÖRDUMA ESINDUSE POOLE. Kõige pealt tuleb täita onlines ankeet https://www.gov.uk/apply-uk-visa ja seejärel leppida kokku kokkusaamine viisa keskuses. Vajalik Eesti elamisluba, kehtiv vähemalt 6 kuud pärast reisi
Saatkond Visa Center, Tallinn Regus BC, Tornimäe 5, 2 korrus, 10145 Tallinn
Telefon -
Avatud Avatud iga reede, kell 09.00-14:30 (üle 1 nädala)
Dokumendid - pass
- passikoopia
- 2 hiljutist fotot, dokumendiformaat
- prinditud koopia saatkonna kodulehel täidetud ankeedist
- prinditud koopia kokku saamise kinnitusest
- viisalõivu tasumise kviitung

LISADA TURISMIREISI KORRAL:
- edasi-tagasi piletite broneering (reisikorraldaja ametliku pitsatiga)
- hotelli broneering (reisikorraldaja ametliku pitsatiga)
- töökohatôend, kus on märgitud ametikoht, tööle asumise kuupäev ja keskmine kuupalk
- kiri õppeasutusest
- panga väljavõte viimase 6 kuu kohta (inglise keeles)

Ooteaeg
Kommentaarid Alates 23. märtsist 2012 on Suurbritannia konsulaarosakond Tallinnas suletud.

Tingimusel, et reisijal on Briti immigratsiooniametnikule ette näidata piisav rahasumma toimetulekuks vastava perioodi jooksul, saavad Eesti kodanikud reisida ka Suurbritannia autonoomsetele osadele Guersney'le, Jersey'le, Man'i saarele ja Suurbritannia välisalale Gibraltaril.
Piiril vajalik majutuse olemasolu, tagasisõidupilet, rahalised vahendid, aktsepteeritakse krediit-, kuid mitte deebetkaarte. Lapse eest, kes on märgitud vanema passi, tuleb tasuda viisalõivu sama palju nagu täiskasvanu eest.

Veeb https://uk.tlscontact.com/ee/tll/page.php?pid=center_info
Email E-post

Näidatud andmed on esitatud vaid informatiivsetel eesmärkidel ja sellega ei seostu konkreetseid lubadusi. Reisiekspert on teinud kõik endast oleneva, et tagada andmete täpsus. Kolmandatel osapooltel (nt saatkonnad) on õigus oma andmeid etteteatamata muuta ja kõik muutused ei ole alati siin kajastatud. Viisade vormistamisel lisanduvad teenustasud vastavalt Reisieksperdi hinnakirjale.

Tellimisvorm

Kas soovite reisi siia riiki?

Palun saatke meile vabas vormis tellimus.
Sellel lehel kuvame lennuhindu populaarsematesse sihtkohtadesse. Vaikimisi vaates on kuvatud mõned juhuslikud populaarsemad lennuhinnad. Teid huvitava hinna leidmiseks palun valige sobilik kombinatsioon algpunktist, sihtkohast ja lennufirmast (päringu toimimiseks on nõutav vähemalt üks valik). Klikates viidet hinnainfo kuvame lisateavet ja teil on võimalik meile saata soovitud lennuhinna kohta tellimus.

Näidatud hinnad on "hind alates" tüüpi ja märgivad soodsaimat antud tingimustele vastavat meile teadaolevat hinda. Teie valitud reisitingimuste puhul võib hind erineda sellest alghinnast.

Reklaam