Belgia - viisainfo
Selle riigi viisainfo
Eesti pass Eesti kodanikud võivad siseneda riiki viisavabalt 90 päevaks kehtiva passi või isikutunnistuse (ID-kaart) alusel.

Elamis- ja tööloa taotlemiseks vajalikud dokumendid:
- pass, kehtiv vähemalt 3 kuud peale reisi
- passikoopiat
- 2 ankeeti
- 2 fotot
- kutse
- politseitõend (inglise keelne notariaalselt kinnitatud ja
Välisministeeriumis legaliseeritud)
- meditsiinitõend ( inglise keelne notariaalselt kinnitatud ja
Välisministeeriumis legaliseeritud)
Hall pass Alates 19. jaan. 2007 võivad välismaalase passi ja Eesti elamisloaga isikud viibida teises EL liikmesriigis (v.a. Suurbritannia ja Iirimaa) kuni 90 kalendripäeva poole aasta jooksul, mida arvestatakse esimesest riiki sisenemise kalendripäevast alates.
Vene pass Alates 21. detsember 2007 ei vaja Schengeni
ruumis reisimiseks viisat isikud, kes on Schengenisse mittekuuluvate riikide kodanikud ja määratlemata kodakondsusega isikud, kellel on elamisluba mõnes Schengeni liikmesriigis.
Saatkond Rataskaevu 2, Tallinn, 10123
Telefon +372 627 41 00
Telefaks +372 627 41 01
Avatud E-R 09.00-12.00 ja 14.00-16.00
Dokumendid - pass, kehtiv vähemalt 3 kuud peale reisi
- ankeet
- 1 hiljutine dokumendifoto
- lennubroneering
- majutuse broneering
- piisavate rahaliste vahendite tõestus
- reisikindlustus
Viisalõiv erinevad
Ooteaeg Aega võib minna ca. 4 nädalat.
Kommentaarid Kui Eesti kodanik soovib teise liikmesriiki elama, tööle või õppima asuda või teises liikmesriigis tööd otsida, peab ta riigis viibimise registreerima. Registreerimiseks tuleb pöörduda kohaliku pädeva ametiasutuse poole mitte hiljem kui kolme kuu möödudes riiki sisenemise päevast arvates.

- Vastavalt Belgia seadustele tuleb Belgias liikudes kaasas kanda kehtivat isikut tõendavat dokumenti (ka lapsed).
Veeb http://www.diplomatie.be/tallinn/
Email E-post
Teave ankeedi kohta Võib kasutada failist väljatrükitud ankeeti, aga trükkima peab kahepoolselt.

Näidatud andmed on esitatud vaid informatiivsetel eesmärkidel ja sellega ei seostu konkreetseid lubadusi. Reisiekspert on teinud kõik endast oleneva, et tagada andmete täpsus. Kolmandatel osapooltel (nt saatkonnad) on õigus oma andmeid etteteatamata muuta ja kõik muutused ei ole alati siin kajastatud. Viisade vormistamisel lisanduvad teenustasud vastavalt Reisieksperdi hinnakirjale.
Viisaankeedid

Tellimisvorm

Kas soovite reisi siia riiki?

Palun saatke meile vabas vormis tellimus.
Sellel lehel kuvame lennuhindu populaarsematesse sihtkohtadesse. Vaikimisi vaates on kuvatud mõned juhuslikud populaarsemad lennuhinnad. Teid huvitava hinna leidmiseks palun valige sobilik kombinatsioon algpunktist, sihtkohast ja lennufirmast (päringu toimimiseks on nõutav vähemalt üks valik). Klikates viidet hinnainfo kuvame lisateavet ja teil on võimalik meile saata soovitud lennuhinna kohta tellimus.

Näidatud hinnad on "hind alates" tüüpi ja märgivad soodsaimat antud tingimustele vastavat meile teadaolevat hinda. Teie valitud reisitingimuste puhul võib hind erineda sellest alghinnast.

Reklaam