Hispaania - viisainfo
Selle riigi viisainfo
Eesti pass Eesti kodanikule on Hispaaniasse reisimine viisavaba.
Eesti kodanikud võivad siseneda Hispaania territooriumile nii kehtiva passi kui ka isikutunnistuse (ID-kaardi) alusel.

Kui Eesti kodanik soovib teise liikmesriiki elama, tööle või õppima asuda või teises liikmesriigis tööd otsida, peab ta riigis viibimise registreerima. Registreerimiseks tuleb pöörduda kohaliku pädeva ametiasutuse poole mitte hiljem kui kolme kuu möödudes riiki sisenemise päevast alates.
Hall pass Alates 19. jaan. 2007 võivad välismaalase passi ja Eesti elamisloaga isikud viibida teises EL liikmesriigis (v.a. Suurbritannia ja Iirimaa) kuni 90 kalendripäeva poole aasta jooksul, mida arvestatakse esimesest riiki sisenemise kalendripäevast alates.
Vene pass Alates 21. detsember 2007 ei vaja Schengeni
ruumis reisimiseks viisat isikud, kes on Schengenisse mittekuuluvate riikide kodanikud ja määratlemata kodakondsusega isikud, kellel on elamisluba mõnes Schengeni liikmesriigis.
Saatkond Estonia, Tallinn, Liivalaia 13/15, 6. korrus
Telefon +372 667 66 51/ +372 6 676 658 (konsulaarinfo)
Telefaks +372 631 37 67
Avatud E-R 09.00-13.00
Dokumendid - pass, kehtiv vähemalt 3 kuud peale viisa kehtivuse lõppu
- 2 ankeeti (originaal)
- 1 foto heledal taustal

LISADA TURISMIREISI KORRAL:
- lennuki-, laeva- või bussipiletid originaalis, edasi-tagasi (broneeringust ei piisa). Elektrooniliste piletite puhul Internetist on meilikinnitus küllaldane (nt easy-jet).
- tõendus reisi eesmärgi ja elamistingimuste kohta: hotellibroneering Hispaanias või notariaalne kutse eraisikult.
- piisavate rahaliste vahendite olemasolu: aktuaalne kontoväljavõte (1 kuu) või palgatõend, mis näitaks piisavate rahaliste vahendite olemasolu. Nõutav summa on 30 eurot päev.
- töökohatõend vôi koolitõend (inglise keeles)
- reisikindlustus (originaal ja koopia)
- Eesti elamisluba.
Ooteaeg - alates 2 nädalat konsulaadi siseselt

Kommentaarid - Viisatasu tuleb maksta sularahas. Seda ei tagastata eitava vastuse korral.
- Viisataotlus tuleb esitada isiklikult või kirjalikult volitatud esindaja kaudu. Viisale tuleb järele minna isiklikult.
- Kõikidest viisataotluse dokumentidest tuleb esitada originaal koos fotokoopiaga. Originaaldokument tagastatakse.
Veeb http://www.exteriores.gob.es/Embajadas/TALLIN/et/Paginas/inicio.aspx
Email E-post
Teave ankeedi kohta Nõutav on originaal-ankeedi esitamine. Siin toodud ankeet on kliendile vaid eelinfoks.

Näidatud andmed on esitatud vaid informatiivsetel eesmärkidel ja sellega ei seostu konkreetseid lubadusi. Reisiekspert on teinud kõik endast oleneva, et tagada andmete täpsus. Kolmandatel osapooltel (nt saatkonnad) on õigus oma andmeid etteteatamata muuta ja kõik muutused ei ole alati siin kajastatud. Viisade vormistamisel lisanduvad teenustasud vastavalt Reisieksperdi hinnakirjale.

Tellimisvorm

Kas soovite reisi siia riiki?

Palun saatke meile vabas vormis tellimus.
Sellel lehel kuvame lennuhindu populaarsematesse sihtkohtadesse. Vaikimisi vaates on kuvatud mõned juhuslikud populaarsemad lennuhinnad. Teid huvitava hinna leidmiseks palun valige sobilik kombinatsioon algpunktist, sihtkohast ja lennufirmast (päringu toimimiseks on nõutav vähemalt üks valik). Klikates viidet hinnainfo kuvame lisateavet ja teil on võimalik meile saata soovitud lennuhinna kohta tellimus.

Näidatud hinnad on "hind alates" tüüpi ja märgivad soodsaimat antud tingimustele vastavat meile teadaolevat hinda. Teie valitud reisitingimuste puhul võib hind erineda sellest alghinnast.

Reklaam