Itaalia - viisainfo
Selle riigi viisainfo
Eesti pass Alates 1. maist 2004 on Eesti kodanikele riiki sisenemine viisavabalt 90 päeva kehtiva passi või isikutunnistuse (ID-kaart) alusel.

Hall pass Alates 19. jaan. 2007 võivad välismaalase passi ja Eesti elamisloaga isikud viibida teises EL liikmesriigis (v.a. Suurbritannia ja Iirimaa) kuni 90 kalendripäeva poole aasta jooksul, mida arvestatakse esimesest riiki sisenemise kalendripäevast alates.
Vene pass Alates 21. detsember 2007 ei vaja Schengeni
ruumis reisimiseks viisat isikud, kes on Schengenisse mittekuuluvate riikide kodanikud ja määratlemata kodakondsusega isikud, kellel on elamisluba mõnes Schengeni liikmesriigis.
Saatkond Estonia, Tallinn, Vene 2, 3. Korrus, 15075
Telefon 6 276 160
Telefaks 6 311 370
Avatud E-R 10:30-12:30; T & N 14.30-16.00
Dokumendid - pass, kehtiv vähemalt 3 kuud peale viisa kehtivuse lõppu
- 1 foto, dokumendiformaat
- 1 ankeet

LISADA TURISMIREISI KORRAL:
- edasi-tagasi piletite broneering
- hotelli broneering

LISADA TRANSIITVIISA PUHUL:
- põhimaa viisa
- reisikindlustus
- edasi-tagasi piletite broneering
- kui reisitakse autoga on vajalik auto registreerimistunnistuse koopia ja Rohelise Kaardi (Green Card) koopia

LISADA KUTSEGA REISI KORRAL:
- firmakutse (originaal)
- erakutse (originaal ja notariaalselt kinnitatud)
- kutsest koopia
- reisikindlustus (koopia)
- töökoha garantiikiri
- pangakonto väljavõte või reisitsekid
- edasi-tagasi piletite broneering
- kui reisitakse autoga on vajalik auto registreerimistunnistuse koopia ja Rohelise Kaardi (Green Card) koopia. Pikamaa autojuhtidel ka juhilubade koopia.

Viisalõiv - turismiviisa 60 EUR
Ooteaeg alates 10 tööpäeva konsulaadi siseselt.
Kommentaarid NB! Viisaga või viisata reisiv inimene peab 8 päeva jooksul alates Itaaliasse saabumisest registreeruma vastava piirkonna politseijaoskonnas (Questura) nõutamaks vajalikku elamisluba. Antud kohustuse mittetäitmise korral võidakse välisriigi kodanik Itaalia territooriumilt välja saata, mis toob kaasa sissesõidukeelu 5. aastaks kõikidesse Schengeni lepingu riikidesse.

SININE PASS: Kindlat rahasummat piiri ületamisel ettenäitamiseks määratud ei ole, kuid võidakse siiski kontrollida majutuse olemasolu, tagasisõidupiletit. Laps, kes reisib ainult koos ühe lapsevanemaga, peab olema esitatud saatkonnale teise lapsevanema poolt kirjalik notariaalselt kinnitatud nõusolek.
Veeb http://www.ambtallinn.esteri.it/ambasciata_tallinn
Email E-post
Teave ankeedi kohta Võib kasutada failist väljatrükitud ankeeti.

Näidatud andmed on esitatud vaid informatiivsetel eesmärkidel ja sellega ei seostu konkreetseid lubadusi. Reisiekspert on teinud kõik endast oleneva, et tagada andmete täpsus. Kolmandatel osapooltel (nt saatkonnad) on õigus oma andmeid etteteatamata muuta ja kõik muutused ei ole alati siin kajastatud. Viisade vormistamisel lisanduvad teenustasud vastavalt Reisieksperdi hinnakirjale.

Tellimisvorm

Kas soovite reisi siia riiki?

Palun saatke meile vabas vormis tellimus.
Sellel lehel kuvame lennuhindu populaarsematesse sihtkohtadesse. Vaikimisi vaates on kuvatud mõned juhuslikud populaarsemad lennuhinnad. Teid huvitava hinna leidmiseks palun valige sobilik kombinatsioon algpunktist, sihtkohast ja lennufirmast (päringu toimimiseks on nõutav vähemalt üks valik). Klikates viidet hinnainfo kuvame lisateavet ja teil on võimalik meile saata soovitud lennuhinna kohta tellimus.

Näidatud hinnad on "hind alates" tüüpi ja märgivad soodsaimat antud tingimustele vastavat meile teadaolevat hinda. Teie valitud reisitingimuste puhul võib hind erineda sellest alghinnast.

Reklaam