Malta - viisainfo
Selle riigi viisainfo
Eesti pass Alates 1.maist 2004 on Eesti kodanikel võimalik riiki siseneda viisavablt 90 päevaks kehtiva passi või isikutunnistuse (ID-kaart) alusel. Kindlam on võtta kaasa ka pass.
Hall pass Alates 19. jaan. 2007 võivad välismaalase passi ja Eesti elamisloaga isikud viibida teises EL liikmesriigis (v.a. Suurbritannia ja Iirimaa) kuni 90 kalendripäeva poole aasta jooksul, mida arvestatakse esimesest riiki sisenemise kalendripäevast alates.
Vene pass Alates 21. detsember 2007 ei vaja Schengeni
ruumis reisimiseks viisat isikud, kes on Schengenisse mittekuuluvate riikide kodanikud ja määratlemata kodakondsusega isikud, kellel on elamisluba mõnes Schengeni liikmesriigis.
Saatkond Finland, Espoo, Puolikuu 1 D 54, 02210
Telefon +358 400 411 405
Telefaks +358 9 881 73611
Dokumendid 2.1. Vajalikud dokumendid:
- ankeet
- passikoopia
- kui passis pole elamis- ja tluba siis koopia ID kaardist
- Soome viisa koopia (kui reisitakse läbi Soome)

LISADA TURISMI KORRAL:
- edasi-tagasi piletid
- hotelli broneering
- majanduslikud vahendid, millega kaetakse Malta klastamise kulud

LISADA TRANSIITVIISA PUHUL:
- phimaa viisa
- edasi-tagasi piletite broneering

MALTAL:
- viisakinnitus (saab Soomest)
- 2 fotot
- 2 Malta liiri (alla 12.a maksab 6 MTL)
Viisalõiv

Ooteaeg - minimaalselt 15 päeva konsulaadis
Email E-post

Näidatud andmed on esitatud vaid informatiivsetel eesmärkidel ja sellega ei seostu konkreetseid lubadusi. Reisiekspert on teinud kõik endast oleneva, et tagada andmete täpsus. Kolmandatel osapooltel (nt saatkonnad) on õigus oma andmeid etteteatamata muuta ja kõik muutused ei ole alati siin kajastatud. Viisade vormistamisel lisanduvad teenustasud vastavalt Reisieksperdi hinnakirjale.
Viisaankeedid

Tellimisvorm

Kas soovite reisi siia riiki?

Palun saatke meile vabas vormis tellimus.
Sellel lehel kuvame lennuhindu populaarsematesse sihtkohtadesse. Vaikimisi vaates on kuvatud mõned juhuslikud populaarsemad lennuhinnad. Teid huvitava hinna leidmiseks palun valige sobilik kombinatsioon algpunktist, sihtkohast ja lennufirmast (päringu toimimiseks on nõutav vähemalt üks valik). Klikates viidet hinnainfo kuvame lisateavet ja teil on võimalik meile saata soovitud lennuhinna kohta tellimus.

Näidatud hinnad on "hind alates" tüüpi ja märgivad soodsaimat antud tingimustele vastavat meile teadaolevat hinda. Teie valitud reisitingimuste puhul võib hind erineda sellest alghinnast.

Reklaam