Gruusia - viisainfo
Selle riigi viisainfo
Eesti pass Alates 1. septembrist 2014 võivad Eesti kodanikud Gruusias viisavabalt viibida kuni 90 päeva 180 päeva jooksul. Täpsem informatsioon Gruusia välisministeeriumi kodulehe vahendusel
http://www.mfa.gov.ge/index.php?lang_id=ENG&sec_id=96
Hall pass Viisa on vajalik. Palun esitage vajalikud dokumendid.
Vene pass Viisa on vajalik. Palun esitage vajalikud dokumendid.
Saatkond Viru väljak 2, Metro Plaza10111 Tallinn
Telefon +372 69 88 590/+372 69 88 593 (konsulaarteenused)
Telefaks +372 64 13 000
Avatud E;K;N 11.00-13.00 ja 14.00-16.00 (Konsulaarteenused)
Dokumendid - pass (kehtiv vähemalt 3 kuud pärast reisi)
- foto
- vabas vormis avaldus konsulaadi jaoks (vastuvõtja nimi, majutusaadress Gruusias)
Ooteaeg 4 tööpäeva
Kommentaarid Gruusia viisa kehtib transiitviisana ka Azerbaidžaanis (5 ööpäeva) ja Armeenias (3 ööpäeva). Kui inimene sõidab Gruusiasse koos lapsega, peab dokumendid konsulaati ise viima.
Alaealisel lapsel, kes reisib isikliku passiga ning koos mõlema vanemaga Gruusiasse, peab olema kaasas apostille tunnistusega kinnitatud sünnitunnistus ning ametlikult kinnitatud tõlge. Laps, kes reisib ainult ühe vanemaga või võõra isikuga, on vaja teise vanema või vanemate volitust ja apostille tunnistusega kinnitatud sünnitunnistust koos ametlikult kinnitatud tõlkega.

Tähelepanu! Eestist otse Gruusiasse lennates on vajalik pass ja ei piisa ainult ID kaardi olemasolust.
Email E-post

Näidatud andmed on esitatud vaid informatiivsetel eesmärkidel ja sellega ei seostu konkreetseid lubadusi. Reisiekspert on teinud kõik endast oleneva, et tagada andmete täpsus. Kolmandatel osapooltel (nt saatkonnad) on õigus oma andmeid etteteatamata muuta ja kõik muutused ei ole alati siin kajastatud. Viisade vormistamisel lisanduvad teenustasud vastavalt Reisieksperdi hinnakirjale.

Tellimisvorm

Kas soovite reisi siia riiki?

Palun saatke meile vabas vormis tellimus.
Sellel lehel kuvame lennuhindu populaarsematesse sihtkohtadesse. Vaikimisi vaates on kuvatud mõned juhuslikud populaarsemad lennuhinnad. Teid huvitava hinna leidmiseks palun valige sobilik kombinatsioon algpunktist, sihtkohast ja lennufirmast (päringu toimimiseks on nõutav vähemalt üks valik). Klikates viidet hinnainfo kuvame lisateavet ja teil on võimalik meile saata soovitud lennuhinna kohta tellimus.

Näidatud hinnad on "hind alates" tüüpi ja märgivad soodsaimat antud tingimustele vastavat meile teadaolevat hinda. Teie valitud reisitingimuste puhul võib hind erineda sellest alghinnast.

Reklaam