Riikide otsing  >  Euroopa  >  Valgevene  >  viisainfo

Valgevene - viisainfo

Selle riigi viisainfo
Eesti pass Alates 27.07.2018 saavad Eesti kodanikud ja välismaalase passiga Eestis alalist elamisluba omavad kodanikud siseneda Valgevenesse viisavabalt kuni 30 päeva, tingimusel, et sisenetakse Minski lennujaama kaudu (Venemaalt saabunud lennu puhul viisavabadus ei kehti).Viisavabaks sisenemiseks on vaja kehtivat reisidokumenti (pass), tervisekindlustust 10 000 EUR kindlustuskattega. Muul juhul on viisa vajalik. Palun esitage vajalikud dokumendid konsulaadile.
Hall pass Viisa on vajalik. Palun esitage vajalikud dokumendid.
Vene pass Ei vaja viisat
Saatkond Estonia, Tallinn, Magdaleena 3-22, sektsioon "B"
Telefon 651 55 00
Telefaks 655 80 01
Avatud E,T,K,R 9.30-13.00; 15:00-16:00
Dokumendid - pass, mis peab kehtima vähemalt 90 päeva peale reisi, passis peab olema
vähemalt 3 vaba lehekülge viisa jaoks
- 1 ankeet
- 1 foto 35x45mm
- tervisekindlustus
- hotelli broneering
- Dokumendid, mis tõestavad reisi eesmärki (sõltuvalt viisa tüübist)

AMETIALASE REISI KORRAL:
- kutse (originaal, kinnitatud Valgevene välisministeeriumis)
- töökoha garantiikiri
Viisalõiv Turismiviisa viisalõiv ühekordse sisenemisega on 69 EUR. Viisalõivud muutuvad üsna tihti ja palun küsige viimast infot meie klienditeenindajatelt.
Ooteaeg tavaline viisa - 7 tööpäeva
Veeb http://www.estonia.belembassy.org/
Email E-post
Teave ankeedi kohta Võib kasutada failist väljatrükitud ankeeti.

Näidatud andmed on esitatud vaid informatiivsetel eesmärkidel ja sellega ei seostu konkreetseid lubadusi. Reisiekspert on teinud kõik endast oleneva, et tagada andmete täpsus. Kolmandatel osapooltel (nt saatkonnad) on õigus oma andmeid etteteatamata muuta ja kõik muutused ei ole alati siin kajastatud. Viisade vormistamisel lisanduvad teenustasud vastavalt Reisieksperdi hinnakirjale.

Tellimisvorm

Kas soovite reisi siia riiki?

Palun saatke meile vabas vormis tellimus.
Sellel lehel kuvame lennuhindu populaarsematesse sihtkohtadesse. Vaikimisi vaates on kuvatud mõned juhuslikud populaarsemad lennuhinnad. Teid huvitava hinna leidmiseks palun valige sobilik kombinatsioon algpunktist, sihtkohast ja lennufirmast (päringu toimimiseks on nõutav vähemalt üks valik). Klikates viidet hinnainfo kuvame lisateavet ja teil on võimalik meile saata soovitud lennuhinna kohta tellimus.

Näidatud hinnad on "hind alates" tüüpi ja märgivad soodsaimat antud tingimustele vastavat meile teadaolevat hinda. Teie valitud reisitingimuste puhul võib hind erineda sellest alghinnast.

Reklaam