Türgi - viisainfo
Selle riigi viisainfo
Eesti pass Alates 12.07.08 Eesti kodanikele viisavaba kuni 90 päeva poole aasta jooksul. Muudel eesmärkidel Türki reisimisel või pikemaks ajaks Türki jäädes (õppimine, töö, rahvusvahelised autojuhid, perega taasühinemine jms) vajab isik eesmärgikohast viisat või elamisluba. Pass peab kehtima vähemalt 150 päeva peale riiki sisenemist.
Hall pass Halli passiga kodanikud peavad isiklikult taotlema turismiviisa Türgi saatkonnast.
Turismiviisa vormistatakse 7-10 tööpäeva jooksul ( arvestamata viisataotluse esitamise päeva)ja viisalõiv on 60 eurot.

Alates 01.04.2014 on ,,halli passiga" Türki reisijatel vaja viisa eelnevalt ette vormistada Türgi Saatkonna kodulehel, piiril viisat enam ei vormistata. Elektroonilist viisat saab vormistada aadressil: www.evisa.gov.tr.
Online taotlusega on võimalik vormistada mitmekordne turismiviisa
Vene pass Vene kodanikel on võimalik reisida Türki viisavabalt kohalolekuga kuni 30 päeva.
Vajalik:
- pass, kehtiv vähemalt 5 kuud peale reisi
- kehtiv ID kaart (originaal)


Saatkond Estonia, Tallinn, Narva mnt. 30, 10152
Telefon (+372) 627 28 80
Telefaks (+372) 627 28 85
Avatud E-R 09.00-12.30; 14.00-18.00
Dokumendid - pass, peab kehtima vähemalt 5 kuud peale reisi
- kehtiv ID kaart
- edasi-tagasi lennupiletid
Ooteaeg - kuni 10 päeva konsulaadi siseselt
Veeb http://tallinn.emb.mfa.gov.tr
Email E-post

Näidatud andmed on esitatud vaid informatiivsetel eesmärkidel ja sellega ei seostu konkreetseid lubadusi. Reisiekspert on teinud kõik endast oleneva, et tagada andmete täpsus. Kolmandatel osapooltel (nt saatkonnad) on õigus oma andmeid etteteatamata muuta ja kõik muutused ei ole alati siin kajastatud. Viisade vormistamisel lisanduvad teenustasud vastavalt Reisieksperdi hinnakirjale.
Viisaankeedid

Tellimisvorm

Kas soovite reisi siia riiki?

Palun saatke meile vabas vormis tellimus.
Sellel lehel kuvame lennuhindu populaarsematesse sihtkohtadesse. Vaikimisi vaates on kuvatud mõned juhuslikud populaarsemad lennuhinnad. Teid huvitava hinna leidmiseks palun valige sobilik kombinatsioon algpunktist, sihtkohast ja lennufirmast (päringu toimimiseks on nõutav vähemalt üks valik). Klikates viidet hinnainfo kuvame lisateavet ja teil on võimalik meile saata soovitud lennuhinna kohta tellimus.

Näidatud hinnad on "hind alates" tüüpi ja märgivad soodsaimat antud tingimustele vastavat meile teadaolevat hinda. Teie valitud reisitingimuste puhul võib hind erineda sellest alghinnast.

Reklaam