Reisiralli hullud hinnad  >  Reisid  >  Küpros - põnev ajalugu ja kuldsed rannad 469€

Reisiralli hullud hinnad - Küpros - põnev ajalugu ja kuldsed rannad

469  EUR

Larnaca kuurort

Reisid väljuvad 2019a sügishooajal teisipäeviti perioodil 17.09-22.10.2019. 2020a reiside väljumisperiood on 20.09.-01.11.2020a.

Evabelle 2* (söökideta majutus), Ayia Napa 469  EUR
Anthea Apartments 2* (söökideta majutus), Ayia Napa 479  EUR
Crown Resorts Henipa 3-* (hommikusöögid), Larnaca 555  EUR
Callisto Holiday Village 4* (hommiku- ja õhtusöögid), Ayia Napa 619  EUR
Panas Holiday Village 3+* (hommiku- ja õhtusöögid), Ayia Napa 625  EUR
Tsokkos Gardens 4* (kõik hinnas), Protaras 725  EUR
Anmaria Beach 4* (kõik hinnas), Ayia Napa 765  EUR
Golden Bay Beach 5* (hommiku- ja õhtusöögid), Larnaca 789  EUR
Grecian Park 5* (hommikusöögid), Protaras 995  EUR
Toitlustustüübid:
poolpansion - hommiku- ja õhtusöögid hotellis (joogid õhtusöögil lisatasu eest)
kõik hinnas - hommiku-, lõuna- ja õhtusöögid hotellis, kohalikud alkohoolsed ja karastusjoogid (täpsem kirjeldus sõltub vastavalt valitud hotelli kehtestatud reeglitele)


Tegemist on näidispakkumistega madalama hinnaga reisipakettidele. Hotellide ning toatüüpide valik on oluliselt laiem. Küsi pakkumist Sulle sobivaks perioodiks! Vastutav reisikorraldaja on Novatours, Tez Tour, Aurinko. Palun tutvuge reisikorraldajate müügitingimustega.

Paphose kuurort

Põnevad vaatamisväärsused ning mitmekesised puhkusevõimalused! Reisid Paphose piirkonda väljuvad 2019.hooajal oktoobrikuus kolmapäeviti.

Paphiessa 2* (söökideta) 529  EUR
Kissos 3* (hommiku- ja õhtusöögid) 679  EUR
Dionysos Central 3* (hommikusöögid) 679  EUR
Venus Beach 4* (kõik hinnas) 735  EUR
Leonardo Plaza Cypria Maris Beach Hotel & Spa 4* (kõik hinnas) 1009  EUR
Inimesi meelitab Küprosele kristallselge veega lahesopid, meeldiv atmosfäär ja mitmekesised puhkamisvõimalused. Paphose linn jaguneb kaheks osaks: nn Kato Paphos (Lower Paphos) ehk linna mereäärne osa, kus asuvad linna tähtsaimad ajaloolised vaatmisväärsused ja jahisadamaga kuurordikeskus ning Ktima (Upper Paphos) ehk Paphose tegelik linnakeskus. Ktima linnaosa on massiturismist suhteliselt puutumatuks jäänud, seega saab siin nautida kohalikku eluolu, suurepäraseid restorane ning kaunist koloniaalarhitektuuri.
Paphos on arheoloogiliselt Küprose kõige olulisem piirkond. Kogu linn kuulub Unesco maailmapärandi nimekirja ning üks siinseid huviobjekte on kindlasti hästisäilinud antiiksete mosaiikidega Dionysose maja. Linnas on bütsantsi-, arheoloogia-ja etnograafiamuuseum. Paphose sadamast u 2,5 km lääne poole jäävad nn kuningate kaljuhauad. Antiik- Kreeka ühe tähtsaima pühapaiga - Aphrodite templi varemed paiknevad Paphosest vaid u 16 km idas.


Näidispaketid antud alates soodsaimast hinnast ning lõplik hind sõltub valitud reisikuupäevast! Reisipaketi hinnad on toodud ühele reisijale eeldusel, et reisijaid on vähemalt kaks.

Märkused

Näidatud üldhind kehtib "hind alates põhimõttel". Tegemist on soodsaima teadaoleva hinnaga antud sihtkoha või hotelli jaoks. Kõiki hinnavariante palun küsige meie klienditeenindajalt.

Täiendav teave tingimuste kohta on kirjas meie lehel juhend ja tingimused

Lisateave

Seotud riigid: Küpros

Seotud sihtkohad: Küpros, Larnaca , Küpros, Paphos

Tellimisvorm

Reisiralli 2019 pakkumised leiad siit samalt lehelt

Oleme koondanud meie parimad pakkumised sügiseseks Reisiralli kampaaniaks. Lisame iga päev uusi ja põnevaid reisipakkumisi!
Kui te teile vajalikku pakkumist ei leidnud, siis palun saatke meile päring ebyroo@reisiekspert.ee või vabas vormis tellimus

Vali siit, kas soovid lennu, laeva või reisipakkumisi: