Reiside eripakkumised - AÜE, Dubai

Araabia Ühendemiraadid, Dubai

Pidevaid kontraste pakkuv Araabia Ühendemiraatide kuulsaim sihtkoht on vaieldamatult DUBAI kus turistid veedavad aega nii rannas kui ka turgudel ja suurtes ostukeskustes. Tohutu ehitusbuum on kunagise väikelinna muutnud modernseks suurlinnaks.

Dubaist leiate puhtad, avarad rannad ja sooja türkiissinise mere. Päike paistab siin 350 päeva aastas mistõttu on turistide peamiseks puhkusetegevuseks mereäärne puhkus, kuigi Dubail on pakkuda palju laiemat valikut tegevusi, kui ujumine ja päevitamine. Jumeirah Beachil asuvad kõige luksuslikumad hotellid, enamus hotelle asuvad mererannas, pakkudes kõige kõrgema tasemega teenindust liivarannas. Jumeirah rannikul asub Palm Jumeirah – üüratusuur tehissaar, mis on üleküllastatud luksusega.
Sharjah on suuruselt kolmas emiraat, laiudes mööda Pärsia lahte. Suur osa hotelle asub siin ranna ääres, mistõttu saavad külalised nautida täiel rinnal päikest ja merd. Ajman asub Sharjah emiraadi kõrval ja on sobilik rahulikuks puhkuseks.
Fujairah pealinn asub 130 km kaugusel Dubaist. Fujairah sobib neile, kes soovivad puhata suurlinna mürast, populaarsemad vabaaja sisustamise tegevused seal on kalastamine ja snorgeldamine.
Ras al Khaimah asub 90 km kaugusel Dubaist ja sobib aktiivsele puhkajale. Siin saad nautida päikest ja merd, samas saab sõita jettidega, katamaraanidega, laenutada veesuuski, sõita kartidega, džiipidega safaril ning isegi hobuste ja kaamelitega. Siin asuvad ka golfiväljakud.

390 EUR

Soodsad edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Dubaisse!

Müügiperiood on kuni kohti jätkub ja reisiperiood kuni 30.03.2019. Hind alates antud soodsaimas turistklassis. Kohtade saadavus sõltub reisikuupäevadest.

Ainult lennupilet Tallinn-Dubai-Tallinn 390  EUR
Tegemist liinilendudega, ühe ümberistumisega ja algusega Tallinnast. Ind.reisi puhul saate reisikuupäevad endale ise valida. Soovi korral aitame juurde leida sihtkohas sobiva majutuse. Küsi pakkumist!

725 EUR

Dubai 1-nädalased reisid Riiast

Reis väljub 10.03.2019.
Dubaist leiate puhtad avarad rannad ja sooja türkiissinise mere. Kohapeal pakume hotelle viies emiraadis - Dubai, Sharjah, Ras al Khaimah, Ajman ja Fujairah.


Citymax Bur Dubai 3* hommikusöögiga 725  EUR
Citymax Sharjah 3* hommiku- ja õhtusöögiga 725  EUR

Dubai 10-11 ööga reisid Riiast

Reisid väljuvad 09.03, 08.04 ja 19.04.2019.

Citymax Sharjah 3* hommikusöögiga 669  EUR
Golden Tulip Sharjah Hotel Apartments hommikusöögiga 745  EUR
Occidental Impz Dubai 4* söökideta 788  EUR
Copthorne Hotel Sharjah 4* hommikusöögiga 822  EUR
Riviera Hotel 4* hommikusöögiga 855  EUR
Paketis sisaldub:
- edasi-tagasi lennupiletid Riia - Dubai/Abu Dhabi (SmartLynx Airlines)
- lennujaamamaksud
- sihtkohas transport lennujaam-hotell-lennujaam
- majutus valitud hotellis, 7-11 ööd
- toitlustus vastavalt valitud hotellile
- sihtkohas reisiesindaja teenused

Vastutav reisikorraldaja on Novatours ja Tez Tour.

Lisainfot täpsete reisikuupäevade ja hindade kohta leiab ka Reisid.ee kodulehe otsinguvormiga
või SIIT

Eesti passiga reisija - viisavaba!
Eesti kodanik saab reisida viisavabalt AÜE territooriumile kuni 90 päevaks. Pass peab kehtima vähemalt 6 kuud pärast reisi lõppemist.

Märkused

Näidatud üldhind kehtib "hind alates põhimõttel". Tegemist on soodsaima teadaoleva hinnaga antud sihtkoha või hotelli jaoks. Kõiki hinnavariante palun küsige meie klienditeenindajalt.

Täiendav teave tingimuste kohta on kirjas meie lehel juhend ja tingimused

Tellimisvorm